Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler!

Fenerbahçeli olmama rağmen, Şenol Hoca'ya büyük saygı duyuyorum. "Ah keşke Fenerbahçe'yi çalıştırsaydı" dediğim çok olmuştur. Şenol Hoca'ya saygı duymamın sebebi, saygınlığı...

Fenerbahçeli olmama rağmen, Şenol Hoca'ya büyük saygı duyuyorum. "Ah keşke Fenerbahçe'yi çalıştırsaydı" dediğim çok olmuştur. Şenol Hoca'ya saygı duymamın sebebi, saygınlığı olan bir kişiliğe sahip olmasıdır. Aykut Hoca için de aynı düşüncelere sahibim bilesiniz. 

Beşiktaş, Atiker Konyaspor maçının oynandığı gece, yani Pazar akşamı Şenol Hoca için, azaplarla dolu binlerce saat gibi geçti. Milli Takım'ı tercih etti diye, Beşiktaş taraftarı plânlı programlı gelmişti maça.

Hocasahaya çıkmanın ağır sonuçlarını sezmiş olmasına rağmen, kendine yakışan tarzıyla hareket etti. Milli Takım'a gitmiş olması, onun işini "adam" gibi yapmasına engel değildi, kulaklarını tıkayacak işini yapacaktı. 

Öyle de yaptı!

Ve fakat...

Alçak saldırılar gecikmedi!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kürtler'in kalbine giden yol Savcı Sayan'dan geçer! 13 Mayıs 2019 | 12.201 Okunma Tayyip Erdoğan koynundaki yılanlar ve Kılıçdaroğlu'nun çirkin dili! 08 Mayıs 2019 | 13.244 Okunma Kars'ın yeni belediye başkanı kim olacak? 25 Mart 2019 | 8.769 Okunma Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler! 12 Mart 2019 | 8.207 Okunma Doğu Ekspres 'Satılık şehir Kars'ı ne hale getirmiş! 06 Mart 2019 | 9.727 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar