Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler!

Fenerbahçeli olmama rağmen, Şenol Hoca'ya büyük saygı duyuyorum. "Ah keşke Fenerbahçe'yi çalıştırsaydı" dediğim çok olmuştur. Şenol Hoca'ya saygı duymamın sebebi, saygınlığı...

Fenerbahçeli olmama rağmen, Şenol Hoca'ya büyük saygı duyuyorum. "Ah keşke Fenerbahçe'yi çalıştırsaydı" dediğim çok olmuştur. Şenol Hoca'ya saygı duymamın sebebi, saygınlığı olan bir kişiliğe sahip olmasıdır. Aykut Hoca için de aynı düşüncelere sahibim bilesiniz. 

Beşiktaş, Atiker Konyaspor maçının oynandığı gece, yani Pazar akşamı Şenol Hoca için, azaplarla dolu binlerce saat gibi geçti. Milli Takım'ı tercih etti diye, Beşiktaş taraftarı plânlı programlı gelmişti maça.

Hocasahaya çıkmanın ağır sonuçlarını sezmiş olmasına rağmen, kendine yakışan tarzıyla hareket etti. Milli Takım'a gitmiş olması, onun işini "adam" gibi yapmasına engel değildi, kulaklarını tıkayacak işini yapacaktı. 

Öyle de yaptı!

Ve fakat...

Alçak saldırılar gecikmedi!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler! 12 Mart 2019 | 8.154 Okunma Doğu Ekspres 'Satılık şehir Kars'ı ne hale getirmiş! 06 Mart 2019 | 9.675 Okunma CHP Şişli adayı Muammer Keskin'in 'PKK'li kardeş'i 25 Şubat 2019 | 11.988 Okunma CHP Şişli adayı Muammer Keskin'in 'PKK'li kardeş'i 25 Şubat 2019 | 14 Okunma AK Parti mi yoksa Kemal Kılıçdaroğlu mu panikte? 18 Şubat 2019 | 10.328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar