Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu?

CHP Muharrem İnce'nin bundan sonra yapacaklarına bakacak. Halkta ciddi manada karşılık bulursa saldırıya geçecekler. Yok eğer Muharrem İnce istediğini alamazsa, sessizliğe bürünecekler. Bana göre her şey Muharrem İnce'ye bağlı, hataya zorlayacaklar. İnce bu tuzağa düşerse yok olup gider.

Ne dedi Muharrem İnce?
- Atatürk'e Atatürk diyemeyenlerle yolumu ayırıyorum...
- Atatürk'e 'kefere' diyenlerle yolumu ayırıyorum...
- Fetöcü ve Soroscu'ları koruyanlarla yolumu ayırıyorum...
- Biden'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum...
- Türkiye maalesef Azerbaycan'a cihatçı ve silah gönderdi" diyenlerle yolumu ayırıyorum...
- "Libya'da ne işimiz var? diyenlerle yolumu ayırıyorum...

Cumhur İttifakı ağzı mı bu ifadeler?
Canan Kaftancıoğlu'nu Cumhur İttifakı mı konuşturdu? Mehmet Bekaroğlu'nun Atatürk ile ilgili o çirkin sözlerini Cumhur İttifakı mı söyletti? Kemal Kılıçdaroğlu'na "Ne işimiz var Libya'da" sözlerini Cumhur İttifakı mı dile getirdi? CHP'li Ünal Çeviköz'ün Biden'den demokrasi dilenmesini Cumhur İttifakı mı istedi?

Böyle....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu? 09 Şubat 2021 | 5.137 Okunma Cumhurbaşkanı sözde, Selahattin Demirtaş gözde! 18 Ocak 2021 | 4.156 Okunma CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.618 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.602 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 8.035 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar