Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu?

CHP Muharrem İnce'nin bundan sonra yapacaklarına bakacak. Halkta ciddi manada karşılık bulursa saldırıya geçecekler. Yok eğer Muharrem İnce istediğini alamazsa, sessizliğe bürünecekler. Bana göre her şey Muharrem İnce'ye bağlı, hataya zorlayacaklar. İnce bu tuzağa düşerse yok olup gider.

Ne dedi Muharrem İnce?
- Atatürk'e Atatürk diyemeyenlerle yolumu ayırıyorum...
- Atatürk'e 'kefere' diyenlerle yolumu ayırıyorum...
- Fetöcü ve Soroscu'ları koruyanlarla yolumu ayırıyorum...
- Biden'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum...
- Türkiye maalesef Azerbaycan'a cihatçı ve silah gönderdi" diyenlerle yolumu ayırıyorum...
- "Libya'da ne işimiz var? diyenlerle yolumu ayırıyorum...

Cumhur İttifakı ağzı mı bu ifadeler?
Canan Kaftancıoğlu'nu Cumhur İttifakı mı konuşturdu? Mehmet Bekaroğlu'nun Atatürk ile ilgili o çirkin sözlerini Cumhur İttifakı mı söyletti? Kemal Kılıçdaroğlu'na "Ne işimiz var Libya'da" sözlerini Cumhur İttifakı mı dile getirdi? CHP'li Ünal Çeviköz'ün Biden'den demokrasi dilenmesini Cumhur İttifakı mı istedi?

Böyle....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaletine ne demeli? 01 Haziran 2022 | 5.410 Okunma 22 yaşındaki İnternethaber’in hikayesi 05 Mayıs 2022 | 3.522 Okunma Özlem Gürses’in o geceki canlı yayınını sadece 4 kişi biliyormuş! 25 Mart 2022 | 9.236 Okunma İBB ve İETT’yi kim batırmak istiyor, İmamoğlu mu UKOME mi? 24 Mart 2022 | 7.988 Okunma AK Partili bakan yardımcısından vatandaşa skandal cevap! 21 Mart 2022 | 13.725 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar