Kürtler'in kalbine giden yol Savcı Sayan'dan geçer!

Ekrem İmamoğlu, "Her şey güzel olacak!" diyor. Kimileri bu sloganın FETÖ soysuzu Emre Uslu'ya ait olduğunu söylüyor. Melih Gökçek 2015 yılında, "Twitter alemi her şey güzel olacak" demişti...

Ekrem İmamoğlu, "Her şey güzel olacak!" diyor. Kimileri bu sloganın FETÖ soysuzu Emre Uslu'ya ait olduğunu söylüyor. Melih Gökçek 2015 yılında, "Twitter alemi her şey güzel olacak" demişti oysa!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kızmak yerine, İmamoğlu'na türlü kulp takmak yerine, "FETÖ sloganı" diye "Her şey güzel olacak" sloganını sakız gibi çiğneyenlere, "İstanbul daha güzel olacak" diyerek en doğru cevabı verdi. 

Cumhurbaşkanı, o sloganın peşine takılıp gitmenin AK Parti'ye hiçbir şey kazandırmayacağını görmüş olmalı.  İmamoğlu ve CHP'liler "Her şey güzel olacak" sözünü İstanbul için söylediğine göre, karşılığı "İstanbul daha güzel olacak" olmalıydı, oldu!

İktidara yakın medyanın, 31 Mart seçimleri öncesindeki hatalarından ders alması gerekiyor. İmamoğlu'nu "FETÖ'nün sözü" safsatasıyla yıpratmaya yeltenmek, AK Parti'ye ve Binali Yıldırım'a zarar vermekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. Yapılması gereken, Tayyip Erdoğan'ın "İstanbul daha güzel" sloganını yaygınlaştırmak ve zihinlere kazımaktır. 

Kabul edelim; İmamoğlu'nun ekibi iyi iş yapıyor. Sosyal medyayı iyi kullanıyorlar. CHP adayı her gün bir video ile sosyal medyada boy gösteriyor. Aleyhinde gibi gözüken videoları özellikle iktidar medyasına servis ediyorlar. İktidar medyası da bu videoları tepe tepe kullanıp, Binali Yıldırım'ın rakibine zarar verdiğini zannediyor. Öyle değil işte; yapılan saldırılar İmamoğlu'nun hanesine kâr olarak yazıldı, yazılıyor. 

Birkaç gün önce Kandil'deki Bese Hozat isimli terörist, İmamoğlu'nu işaret edince, bizimkiler kaleme kağıda, kameraya, klavyeye sarıldı yine. Yahu arkadaş kimdir konuşan, kaç kuruşluk değeri var, bu Bese soytarısını niye önemsiyorsun, niye reklamını yapıyorsun? Bir teröristin konuşmasıyla Ekrem İmamoğlu'nu zayıflatacağını, yıpratacağını, halkın nazarında itibarsızlaştıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Yapman gereken tek şey var; görmemek, yok saymak, önüne düşen haberi çöp kutusuna atmak. Bunu yaparsan, o teröriste paye vermediğin gibi, İmamoğlu'nun da reklamını yapmamış olursun!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kürtler'in kalbine giden yol Savcı Sayan'dan geçer! 13 Mayıs 2019 | 12.230 Okunma Tayyip Erdoğan koynundaki yılanlar ve Kılıçdaroğlu'nun çirkin dili! 08 Mayıs 2019 | 13.244 Okunma Kars'ın yeni belediye başkanı kim olacak? 25 Mart 2019 | 8.769 Okunma Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler! 12 Mart 2019 | 8.207 Okunma Doğu Ekspres 'Satılık şehir Kars'ı ne hale getirmiş! 06 Mart 2019 | 9.728 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar