Kemal Kılıçdaroğlu yıllardır ektiğini biçiyor olabilir mi acaba?

Münire Arıcı’yı hedef alanlar onu saygısızlıkla suçladı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu birkaç gün önce Çorum’a gitmişti hatırlarsanız. Çocuğuyla birlikte kaldırımda bekleyen Münire Arıcı’ya hal hatır sordu Kemal Bey. Normalde Münire Arıcı’nın Kılıçdaroğlu’na teşekkür etmesi gerekiyordu. Ama öyle olmadı. Kılıçdaroğlu’nu karşısında gören Münire Arıcı, cin görmüş gibi tepki gösterdi.

Bu tepki karşısında Kemal Kılıçdaroğlu sessiz sedasız arkasını döndü ve yoluna devam etti. Kemal Bey ses etmedi ama Fondaş medya boş durmadı, hemen harekete geçti. Kadının ne terbiyesizliği kaldı, ne edebsizliği. Hakaretler, küfürler sosyal medya denilen çukurda havada uçuştu. Münire Arıcı’yı hedef alanlar onu saygısızlıkla suçladı. “Gülnaz Şırınga” olarak tanıdığımız Özlem Gürses, OdaTV’yi referans alarak “terbiyesiz kadın” dediği Münire Arıcı’yı resmen hedef gösterdi. İsmail Saymaz ise, bu sefer Şırınga Özlem’in gazına gelerek, bir kadına, bir anneye söylenmeyecek ifadeler kullandı: 

- Bu rezil kadın.
- Bu edepsiz kadın.
- Daha fazla söylerim ama söylemeyeyim. Daha ne söyleyecesin İsmail?
Söyleyeceğini söyledin…
“Edepsiz”den daha ağır ne söyleyebilirsin? Münire Arıcı’yı ayıplayabilirsiniz!
Ama onun edebine, iffetine… dil...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başbakanlık koltuğu Meral Akşener’e hayırlı olsun! 15 Ekim 2021 | 6.023 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Siyasi cinayetler” sözünün patendi kime ait? 13 Ekim 2021 | 3.380 Okunma Bülent Arınç’ın dindarlarla ilgili sözleri yanlış mı? 22 Eylül 2021 | 5.515 Okunma Berat Albayrak ev hapsinde olsun istiyorlar! 13 Eylül 2021 | 5.575 Okunma AK Partili olunca rezil CHP’li olunca vezir! 09 Eylül 2021 | 4.379 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar