Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi!

Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu Süleyman Özışık ile birlikte Youtube kanalımda ağırladık. Metin Feyzioğlu neden suskundu, neden külliyenin yanındaydı...

En son söyleyeceklerimi baştan söyleyeyim; Ankara'ya kadar gelen baro başkanlarının Eskişehir yolunda durdurulmasını doğru bulmuyorum. O yanlıştan dönülmüş olması ise avukatlar ve onların destekçileri olan CHP yandaşı medyanın "zafer" nutukları bir kenara, Türkiye'nin kazancı oldu. 

Ve fakat...
Baro başkanlarının neden ısrarla yürümek istediklerini de sorgulamamız gerekiyor. 

Hatırlayın...

Gezi sürecinde, dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan bir grupla saatlerce görüşmüş, uzlaşmaya çalışmıştı. Ama o grup bırakın uzlaşmayı, Erdoğan'a üçüncü köprüyü, üçüncü havalimanını... dayatmış, iş başındaki iktidarı alt etmeye çalışmıştı. 

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu Süleyman Özışık'la birlikte yaptığımız Perde Arkası programında ağırladık. Gezi'nin perde arkasında neler yaşandığını anlattı bir bir.. 

Feyzioğlu, Ankara'da tam 48 saat boyunca hiç uyumadı. Beraberindeki baro başkanlarıyla birlikte Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'le tam 5 saat görüşmüş. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı sözde, Selahattin Demirtaş gözde! 18 Ocak 2021 | 3.811 Okunma CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.600 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.591 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 8.010 Okunma Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! 21 Nisan 2020 | 7.320 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar