Erdoğan nefreti ve Meral Akşener'e operasyon!

Suriye'de ne işimiz var diyenler, aslında ne işimizin olduğunu bal gibi biliyorlar. Bildikleri halde, Erdoğan'la katil Esed'i masaya oturtmak istiyorlar. Kendi insanını katleden Esed'i bu kadar sevenlere sorum şu: Mehmetçiğimize sıkılan kurşunlar da mı vicdanınızı sızlatmıyor? Şehide hiç mi saygınız yok bre ey gafiller?

Suriye'de ne işimiz var öyle mi? Peki 3.5 milyon Suriyeli'nin ülkemizde ne işi var diye soruyor musunuz? Bu insanlar neden can havliyle soluğu Türkiye'de aldı, alıyor?

Şu anda kapımızda 1.5 milyon Suriyeli bekliyor, Esed kovalıyor onlar kaçıyor.
"Bize ne" diyorlar...
"Bırakın ölsünler!" diyorlar...

Kadın, çoluk çocuk, genç yaşlı... hepsi masum ama bizimkiler "terörist" diyor Esed gibi, Putin gibi.  İdlib'i Türkiye'nin Güneydoğu'suna benzetenler bile var. Vicdanı nasırlaşmış kimi kalem erbabı ise, ekranlarda "Biz nasıl Güneydoğu'da terörle mücadele ediyorsak, Esed'de ülkesindeki teröristlerle mücadele ediyor" diyor...

Şaşırmamak lazım! Zira, bu ülkeyi yönetmeye talip olan kişi, "maşa" diyor Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için. Türkiye'nin yanı başında "terör devleti" kuracaklardı. Erdoğan, bunu önlediği için, yedi düvele meydan okuduğu için "maşa" oluyor öyle mi?

Yazıklar olsun!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan nefreti ve Meral Akşener'e operasyon! 24 Şubat 2020 | 10.937 Okunma 'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı! 07 Şubat 2020 | 9.357 Okunma Elazığ'ın 'Kara Murat'ı ve 'Deprem paraları nerede?' sakızı! 04 Şubat 2020 | 6.466 Okunma Süleyman Soylu'nun siyasi piarı ve televizyonlardaki çığlıklar 01 Şubat 2020 | 5.174 Okunma Deprem paraları ve Suriyeli Mahmut, Acun ve Berna Laçin 27 Ocak 2020 | 10.162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar