Ekrem İmamoğlu'nun twitter ateşine attığı gazeteciler!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu Habertürk'te ekrana çıkaran Didem Arslan Yılmaz dün geceyi ucuz atlattı! Nagehan Alçı ise, tıpkı Ahmet Hakan gibi  twitter'da linç edildi...

CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu Habertürk'te ekrana çıkaran Didem Arslan Yılmaz dün geceyi ucuz atlattı! Nagehan Alçı ise, tıpkı Ahmet Hakan gibi  twitter'da linç edildi gece boyunca. 

Niye?
Dersim'i sordu diye...
6-8 Ekim'i sordu diye...
27 Mayıs'ı sordu diye...
Ruhban okulunu sordu diye...

Yani...
Nagehan'ın her sorusuna "Bu bir programlık soru" diye cevap veren İmamoğlu'nu İlber Hoca başta olmak üzere herkes haklı buldu. Hal böyle olunca, Nagehan'ın  en kötü gazeteci ilan edilmesi zor olmadı. 

Efendim İstanbul'u sormak varken, bu soruları sormak abesle iştigalmiş!

Nagehan Alçı, CHP adayı İmamoğlu'nun konuşma seyrine göre, en doğru soruları sordu bana göre. Selahattin Demirtaş'ı ikidir yere göğe sığdıramayan İmamoğlu'na "6-8 Ekim"de yaşanan katliamı sordu diye Ahmet Hakan gibi Nagehan'ı da twitter ateşine atttılar gece boyunca. O ateşi körükleyenlerden biri de İlber Ortaylı'ydı:

- Ekrem İmamoğlu'nu bu sorularla Cumhurbaşkanı adayı yapacaklar!

Ne yapmalıydı Nagehan?
Selahattin Demirtaş'a güzelleme yapan, onu öven, dilinin Türkiye'ye kazandırdıklarını (!) ballandıra ballandıra anlatan İmamoğlu'na, soru yöneltmek yerine alkışlamalı mıydı?
Her dediğine "he" mi demeliydi?
Ya da, kurban eti dağıtırken katledilen Yasin Börü'yü bir kenara bırakıp, Selahattin Demirtaş'ın ne kadar masum olduğunu söyleyip, İmamoğlu'na arka mı çıksaydı? Vicdanı olan herkesin sorması gereken soruları sormak yerine, üç beş oy fazla alması için İmamoğlu'na destek mi verseydi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı siyasi ahlâksızlık değil de nedir? 22 Kasım 2019 | 5.622 Okunma Suriyeliler yine CHP'nin can simidi oldu iyi mi? 20 Kasım 2019 | 4.546 Okunma Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 12 Kasım 2019 | 5.848 Okunma Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 11 Kasım 2019 | 4.676 Okunma Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu ile bir derdi mi var? 08 Kasım 2019 | 8.843 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar