'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı!

Türkiye büyük bir çığ felaketi yaşadı, 39 insanımız karın altında can verdi. Ülkemizin vicdanlı insanları acı çekerken, ekranlarda boy gösteren "Düşman gazeteciler" ne yazık ki bir kez daha acıdan beslenmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı sıfatını taşıyor diye, çığ altında kalan Gülşen Orhan'a aşağılık bir iftirayla saldırdılar.

"Söz uçar, yazı kalır" diyorduk eskiden. Teknoloji ağzımızdan çıkanları eskisi gibi uçurmuyor artık. Sabah söylediklerinizi, öğlen vakti inkâr etseniz bile, teknoloji işte böyle toplumun içine çıkamaz haline getirir sizi. 

AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yara alsın diye, ülkemizde ne yazık ki acıdan beslenenler var. Elazığ'da canını dişine takıp, milletin yaralarını sarmaya çalışan belediye başkanını yok saydılar mesela. Suriyeliler'e depremde bile ayrıcalık yapıldığını söyleyecek kadar şirazeden çıktılar. Süleyman Soylu, Murat Kurum ve Fahrettin Koca'nın Elazığ'da yaptıklarını yalanlarıyla karartmaya çalıştılar. 

Türkiye büyük bir çığ felaketi yaşadı, 39 insanımız karın altında can verdi. Ülkemizin vicdanlı insanları acı çekerken, ekranlarda boy gösteren "Düşman gazeteciler" ne yazık ki bir kez daha acıdan beslenmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı sıfatını taşıyor diye, çığ altında kalan Gülşen Orhan'a aşağılık bir iftirayla saldırdılar. 

"İş makinalarını yanına alıp çığa sebep oldu" diyecek kadar alçaldılar. 

Hadi bunlar aşağılık.
Hadi bunlar alçak.
Hadi bunlar yalancı.
Hadi bunlar iftiracı.

Peki, bunların peşine takılanlara ne diyeceğiz?
Peki, bunların yalanlarına ortak olanlara ne diyeceğiz?
Peki, bunların alçaklığını alkışlayanlara ne diyeceğiz?
Peki, bunların iftiralarını gerçekmiş gibi yayanlara ne diyeceğiz?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu kararı almadan önce çok düşündü. Doğrudan "boykot kararı" almak yerine, iktidara yakın konukların isimleri masaya konuldu... CHP'lilerin bazı isimlerle programlara çıkmaması yönünde görüşler dile getirildi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.589 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.588 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 8.007 Okunma Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! 21 Nisan 2020 | 7.319 Okunma Erdoğan nefreti ve Meral Akşener'e operasyon! 24 Şubat 2020 | 11.080 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar