Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar!

Sosyal medya çukurlaştı, şimdi de MHP lideri Devlet Bahçeli'yi dolamışlar dillerine. Atatürk'ü rahat bıraksak artık, tüccarlar cirit atıyor, Adem Yıldırım gibi bu tüccarlara da haddini bildirme zamanı gelmedi mi?

Sosyal medyadaki çakalların hedefinde MHP lideri Devlet Bahçeli var şimdi de. Atatürk ve Cumhuriyet tüccarları Bahçeli'nin 29 Ekim ve 10 Kasım tarihlerinde twit atmadığından şikayet ediyor. 

Bahçeli'nin Atatürk sevgisini sorguluyorlar yani... 

"Çakma Atatürk"le fotoğraf çektirmedi diye, "Atatürk'e rest çekti" diyen dangalaklar bile var... Bu güruhun yazdıkları MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem'in kanına dokunmuş olmalı ki... çakal sürüsüne karşı Devlet Bey'i savunuyor. 

Metin Özkan ekranlarda Bahçeli'ye yönelik yapılan bu tür dangalaklıklara şu cevabı veriyor: 

"MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe duymak alçaklıktır. Nokta!"

Demem o ki...
Bahçeli'yi Türkiye biliyor. 
Çakallara destan yazarak cevap vermeye gerek yok. 
"Alçak" de geç...

ATATÜRK'Ü RAHAT BIRAKIN ARTIK!

Habertürk ekranında sabah sabah sinir bozan, toplumun kılcal damarlarını hoplatan, ne dediği ve ne idüğü belli olmayan bir tip... Cumhuriyet ve Atatürk tüccarlığı yapıyor diğerleri gibi... O da kimi CHP'liler gibi Atatürk'e huzur vermiyor. 

Ne dedi?
Vallahi ben adamın ağzından tek bir kelime anlamadım. 
Ebru Baki de anlamamış olmalı ki, reklama gitmek zorunda kaldı. Ebru'nun reklam dönüşü "Ben bir Türk kadını olarak bugün sizlere bu programı sunabiliyorsam, Cumhuriyet'e ve Atatürk'e borçluyum" diyerek gereksiz adama haddini bildirmesi yetti... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu? 09 Şubat 2021 | 5.126 Okunma Cumhurbaşkanı sözde, Selahattin Demirtaş gözde! 18 Ocak 2021 | 4.141 Okunma CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.611 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.595 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 8.022 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar