Deprem paraları ve Suriyeli Mahmut, Acun ve Berna Laçin

Berna Laçin ve onun gibi düşünenlerin kuduruk olmasının nedeni, Elazığ ve Malatya'daki deprem felaketi sonrasında Türkiye'nin bir olması ve birlik olması... 

Böylesi acı günlerde yapacakları bir şey yok; fitne-fesat üretmekten başka bir şey gelmiyor ellerinden. O yüzden kâh Suriyeliler üzerinden, kâh deprem paraları palavralarıyla ülkeyi idare edenlere saldırıyorlar. Akla ziyan iftiralarla yakınları beton yığınları altında kalan acılı insanları kışkırtmaya çalışıyorlar. 

Bir ara "Şehit aileleri için toplanan paralar nerede?" diye soruyorlardı. Şimdi de "Deprem paraları"ndan dem vuruyorlar. 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yaptığı açıklama bile bu alçakların ateşinin dinmesine yetmedi. "Deprem paraları nerede?" sualinin cevabı tane tane verilmişti oysa. Bolu, Düzce, İzmit, Yalova, İstanbul ve Sakarya'da 43 binden fazla konut, okul, sosyal donatı, hastane ve eğitim alanı için 103 milyar lira harcandığını bildikleri halde, aynı nakaratı tekrarlayıp duruyorlar. 

Sadece Van'da 26 bin 500 konut, 53 tane okul yapıldı... 

Ayıptır ayıp!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı! 07 Şubat 2020 | 9.342 Okunma Elazığ'ın 'Kara Murat'ı ve 'Deprem paraları nerede?' sakızı! 04 Şubat 2020 | 6.451 Okunma Süleyman Soylu'nun siyasi piarı ve televizyonlardaki çığlıklar 01 Şubat 2020 | 5.166 Okunma Deprem paraları ve Suriyeli Mahmut, Acun ve Berna Laçin 27 Ocak 2020 | 10.133 Okunma Ali Babacan'ın partisi ve Kanal İstanbul falı! 20 Ocak 2020 | 6.048 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar