Deli'nin biri ve Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in düellosu

Twitter'da herkes bir ceza biçti, Türkiye'nin imajına zarar veren bu çocuk bence de cezalandırılmalı. Ama parayla pulla değil, onun için en büyük ceza, şımarıklığını yaşadığı Youtube kanalının kapatılmasını sağlamak.

Youtube'da 4.5 milyon takipçiye ulaşan "Deli Mi Ne" kanalı yaprak gibi dökülmeye başladı. Sebebini biliyorsunuz, adam kendini ne sanıyorsa artık, sahaya atladı ve Türkiye'nin itibarını, imajını yerle yeksan etti!

4.5 milyon takipçi bu arkadaşın zihninde arbedeye neden olmuş. "Güç zehirlenmesi"nden de öte bir şey... Oysa bu densiz Youtuber, yaptığı şaklabanlıkların yanısıra, şöyle bir etrafına baksa, "Kibir mağduru" kelli felli gazetecilerin, siyasetçilerin... iş insanlarının nasıl yok olup gittiğini, hepsinin nasıl çöp olduğunu görebilirdi. 

Youtuber olma yolunda hayli becerikli biri... Ama adam olmadığını sadece Türkiye değil, tüm dünya gördü Liverpool Chelsea maçında... 

Twitter'da herkes bir ceza biçti, Türkiye'nin imajına zarar veren bu çocuk bence de cezalandırılmalı. Ama parayla pulla değil, onun için en büyük ceza, şımarıklığını yaşadığı Youtube kanalının kapatılmasını sağlamak. 

Boşnaklar'a bir laf etti diye, Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'nın yazarlık hayatı bitti... Tepkiler ROK'u adeta buharlaştırdı. Ufak bir hatanın, düşüncesiz bir hareketin, lüzumsuz bir lakırdının... neye mal olduğunu, nice ünlü ismin milletin tepkisiyle yok olup bittiğini, bittiğini hep birlikte görmüştük değil mi?

Hatırlayın!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon! 08 Ekim 2019 | 10.611 Okunma Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve İYİ Parti'nin son kararı! 04 Ekim 2019 | 8.617 Okunma İmamoğlu'nun gömleği ve Hülya Hökenek'e yapılan şerefsizlik! 01 Ekim 2019 | 12.061 Okunma Diyarbakır Belediye Başkanı'nın Mızrak'lın Hogir'i 23 Ağustos 2019 | 13.734 Okunma HDP'liler PKK'yı reddetseydi devlet yine bu operasyonu yapacak mıydı? 20 Ağustos 2019 | 5.793 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar