Can Ataklı kardeşim beni düşünme, 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığını hemen açıkla!

Geldim diyelim, ne diyeceksin Can? Ne konuşacağız seninle? Ben sana çok basit bir soru sordum, her zamanki gibi yine bana hırladın durdun!

Can'ım benim, sana bir kaç soru sordum şaftın kaydı. Ne dedim ben sana; "Birbirimizin görüşüne katılmayabiliriz ama eleştiri hakkımız bâki kalsın" demedim mi?

Sen ne yaptın peki?
Her zaman yaptığını tabii ki.. 

"Aptal" dedin...
"Cahil" dedin...
"Yüzsüz" dedin...
"Arsız" dedin... 

Bir sürü hakaret... 

Senin seviyene inmeyeceğim Can..  Sana hakaret etmeyeceğim, küçük düşürücü ifadeler kullanmayacağım. Benim için kullandığın bu sıfatların tamamını da sana iade ediyorum. 

Sen hakaret ederek bana cevap verdin ama, kusura bakma yaptığın hakaretler sana yeni sorular sormama engel olmayacak.

"Can Ataklı kimin için 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığı yaptı?" soruma cevap verirken "rüşvet pazarlığı" yaptığını kabul ettin, daha doğrusu inkâr etmedin. Ve yine her zaman olduğu gibi laf kalabalığı yaptın:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu, nefsine hâkim olacak bir yiğit arıyor! 29 Temmuz 2021 | 5.608 Okunma Savcı Sayan "15 Temmuz darbe değildi" diyenlere ne cevap veriyor ama 19 Temmuz 2021 | 5.507 Okunma Ah Ayşenur Arslan Ah... 17 Temmuz 2021 | 369 Okunma ‘SEROK’ kavgasının galibi kim olacak, Bahçeli mi Davutoğlu mu? 15 Temmuz 2021 | 1.002 Okunma AK Partili Belediye Başkanı Erdoğan’ın talimatını böyle çiğnedi! 10 Temmuz 2021 | 8.466 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar