Can Ataklı 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığını kiminle yaptı?

Ben bir hata yaptım, mesafemi aştım kabul. Sustum, "Niye susuyor?" dediler, konuştum Can Ataklı başta olmak üzere ekranlarda hırlayan bir çok kişi, ağır hakaretler etti. Para tura işlerine mi girdim kardeşim, akçeli bir işim mi oldu? Olduysa ağız dolusu hakaretlere, küfürlere razıyım. Ama şu Can Ataklı'ya bir kaç soru soracağım müsadenizle.

20 gün sustuk, "Niye konuşmuyorlar?" dediler. Çıktım konuştum, şimdi de "Hangi yüzle konuşuyor" diyerek hakaret ediyorlar. 

Bir gazeteci olarak yaptığım hatayı samimi bir şekilde anlattım. Mesafemi korumadığımı söyledim. Kendi kanalımda, olup biten her şeyi, ama her şeyi dosdoğru ifade ettim. Buna rağmen, ekranlarda hırlayan bir kesim var, ağız dolusu hakaretlerle hem beni hem de kardeşlerimi linç ediyor. 

Akçeli işlerim olmuşsa, para tura alış verişim olmuşsa, isteyen istediği gibi ağız dolusu hakaretlerine devam etsin. Hem vallahi, hem billahi gıkım çıkmaz. Hele bir de dürüstlük pozu verenler var ki, "Dinime küfür eden Müslüman olsa" demeden edemiyorum. 

Bak  Can Kardeşim, dürüstlük abidesi kesilen güzel arkadaşım. Şimdi beni iyi dinle, çok dürüstsün ya, çok namuslusun ya, içtiğin kahveyi, "Reis'ten olsun" diyerek.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tebdil-i kıyafet, Özlem Gürses’e küfür ve döneklik üzerine 21 Ekim 2021 | 6.563 Okunma Başbakanlık koltuğu Meral Akşener’e hayırlı olsun! 15 Ekim 2021 | 6.071 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Siyasi cinayetler” sözünün patendi kime ait? 13 Ekim 2021 | 3.397 Okunma Bülent Arınç’ın dindarlarla ilgili sözleri yanlış mı? 22 Eylül 2021 | 5.549 Okunma Berat Albayrak ev hapsinde olsun istiyorlar! 13 Eylül 2021 | 5.605 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar