Can Ataklı 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığını kiminle yaptı?

Ben bir hata yaptım, mesafemi aştım kabul. Sustum, "Niye susuyor?" dediler, konuştum Can Ataklı başta olmak üzere ekranlarda hırlayan bir çok kişi, ağır hakaretler etti. Para tura işlerine mi girdim kardeşim, akçeli bir işim mi oldu? Olduysa ağız dolusu hakaretlere, küfürlere razıyım. Ama şu Can Ataklı'ya bir kaç soru soracağım müsadenizle.

20 gün sustuk, "Niye konuşmuyorlar?" dediler. Çıktım konuştum, şimdi de "Hangi yüzle konuşuyor" diyerek hakaret ediyorlar. 

Bir gazeteci olarak yaptığım hatayı samimi bir şekilde anlattım. Mesafemi korumadığımı söyledim. Kendi kanalımda, olup biten her şeyi, ama her şeyi dosdoğru ifade ettim. Buna rağmen, ekranlarda hırlayan bir kesim var, ağız dolusu hakaretlerle hem beni hem de kardeşlerimi linç ediyor. 

Akçeli işlerim olmuşsa, para tura alış verişim olmuşsa, isteyen istediği gibi ağız dolusu hakaretlerine devam etsin. Hem vallahi, hem billahi gıkım çıkmaz. Hele bir de dürüstlük pozu verenler var ki, "Dinime küfür eden Müslüman olsa" demeden edemiyorum. 

Bak  Can Kardeşim, dürüstlük abidesi kesilen güzel arkadaşım. Şimdi beni iyi dinle, çok dürüstsün ya, çok namuslusun ya, içtiğin kahveyi, "Reis'ten olsun" diyerek.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘SEROK’ kavgasının galibi kim olacak, Bahçeli mi Davutoğlu mu? 15 Temmuz 2021 | 968 Okunma AK Partili Belediye Başkanı Erdoğan’ın talimatını böyle çiğnedi! 10 Temmuz 2021 | 8.410 Okunma Zülfü Livaneli'nin "Tipik Sünni" ifadesi ve Kılıçdaroğlu aşkı! 07 Temmuz 2021 | 11.582 Okunma Zülfü ve tertemiz CHP 07 Temmuz 2021 | 240 Okunma Zülfü Livaneli FETÖ’nin geçmişiyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı 05 Temmuz 2021 | 8.498 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar