Bülent Arınç’ın dindarlarla ilgili sözleri yanlış mı?

Allah bizi onlardan eylemesin!

Uzun zamandır sessizliğe bürünen Bülent Arınç, TV5’e telefonla bağlanarak sessizliğini bozdu. Arınç’ın her konuşması bugüne kadar olaydı, bugün de farklı bir konuşma yapmadı. Yaptığı açıklama ile yine fonlu fonsuz medyanın manşetini süslemeyi bildi.

Arınç önce hayat pahalılığından yakındı.

Eşinin yaptığı alışverişte fiyatların nasıl uçtuğunu anlattı.

Yurtlara getirdi sözü… İktidarın bu işi çözmesini istedi.

Buraya kadar söylediklerinde kimsenin itirazı olmaz sanıyorum. Hayat pahalı mı pahalı, marketlerde fahiş fiyatlar herkesin bildiği bir şey. Cumhurbaşkanı Erdoğan bile Amerika’ya giderken bu konuya dikkat çekti ve fahiş fiyatları zulüm olarak yorumladı ve ekledi:

- Bu zulme son vereceğiz!

Evet bu zulme hemen son verilmeli.
Aksi taktirde Şevket Yılmaz’ın da ifade ettiği gibi, mutfakla gelen AK Parti iktidarının yine mutfakla gitmesi sürpriz olmaz. Gelelim Arınç’ın bu konuyla bağlantılı sözlerine. Tecrübeli politikacıya bir kulak verelim.

-  Bizim dindar insanlarınımızın bile...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tebdil-i kıyafet, Özlem Gürses’e küfür ve döneklik üzerine 21 Ekim 2021 | 3.601 Okunma Başbakanlık koltuğu Meral Akşener’e hayırlı olsun! 15 Ekim 2021 | 6.033 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Siyasi cinayetler” sözünün patendi kime ait? 13 Ekim 2021 | 3.384 Okunma Bülent Arınç’ın dindarlarla ilgili sözleri yanlış mı? 22 Eylül 2021 | 5.515 Okunma Berat Albayrak ev hapsinde olsun istiyorlar! 13 Eylül 2021 | 5.578 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar