Bilal Erdoğan Turhan Çömez'in elini neden sıkmadı?

Bilal Erdoğan Turhan Çömez'i "hasım" olarak bellemiş olabilir. Bizim oralarda, "hasım" olarak bellenen kişilerin eli tutulmaz. Bir şey bildiğimden değil, tahminimi söylüyorum.

Dünden beri en çok sorulan soru:
- Bilal Erdoğan Turhan Çömez'in elini neden havada bıraktı?
Turhan Çömez, geçmişte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hem doktoru hem de özel kalem müdürüydü. Ailenin en yakınındaki isimdi yani.

Sonra?
Sonrası yok!
Bildiğimiz şeyler yani.

Balıkesir'de Kurtdereli Mehmet Pehlivan güreş şampiyonasına katılan Bilal Erdoğan, CHP'li Ahmet Akın'la el sıkışıyor ama Turhan Çömez'in elini havada bırakıyor. 
Bizim oralarda, "hasım" olarak bellenen kişilerin eli, düğünlerde,  derneklerde, hatta cenazelerde tutulmaz. 

Turhan Çömez'in geçmişteki imalı açıklamalarından ötürü Bilal Erdoğan kendisini "hasım" olarak bellemiş olabilir!

Benimkisi sadece tahmin...
Başka bir sebep var mı bilmiyorum.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ yeni bir bomba daha patlattı:
- Kemal Kılıçdaroğlu ile İçişleri, Milli Eğitim ve Turizm Bakanlığı konusunda anlaşmıştık. Kemal Bey kazansaydı üç bakanlık Zafer Partisi'ne verilecekti.
Şaşırdık mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargılanmak istiyorum! Ayhan Boran Kaplan'a yapılan ayrıcalığı istemiyorum 25 Eylül 2023 | 6.113 Okunma Fatih Erbakan şeriat mı istiyor? 18 Eylül 2023 | 4.649 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu'nu hapse atarlar mı? 15 Eylül 2023 | 3.588 Okunma 12 Eylül 1980 sabahı akan kardeş kanı nasıl durduruldu? 12 Eylül 2023 | 4.222 Okunma Afşin Yurdakul Habertürk'te "büyük kıskaçta" mıydı? 11 Eylül 2023 | 4.187 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar