Ali Babacan'a bir kez daha aferin!

HalkTV'de ayrı, FOX TV'de ayrı konuştu. "Aferin"in karşılığını "gıpta" sözleriyle değiştirdi. Üç dakika delikanlı olmak yerine ne yazık ki "siyasi fırıldak" olmayı tercih etti

Ali Babacan, "Aferin" beklerken, 6'lı Masa'nın liderlerinden "fırça" yemiş olmalı ki Halk TV'de söylediklerini Fox TV'de inkâr etti. Hata yaptığını kabul etmek yerine, "aferin" sözlerine açıklık getirmeye çalıştı. Özür dileme erdemi gösterse, milim geri adım atsa, "aferin" ifadesini "gıpta" saçmalığı ile değiştirmeye kalkışmasa... daha da batmayacaktı belki de.

"Bebecan"dı, "Erdoğan düşmanlığı" sayesinde "Babacan" oluverdi. Birgün önce Halk TV'de söylediklerini bir gün sonra Fox TV'de inkâr eden Ali Bey'e ne demeliyiz bundan böyle?

Biz yine de demeyelim öyle!
Zamanla zaten öyle olduğunu ortaya koyacaktır!

Çamlıca Camii yapıldığında gürlemişti Karamollaoğlu:

- Çamlıca Camisi ile ilgili "Hangi akıllının başına Çamlıca’nın tepesine 60 bin kişilik cami yapmak gelir? Bir kere doldursunlar gidip yapanın elini öpeceğim.

"Hangi akıllı" dediği...
Tayyip Erdoğan'dı...
İbadete açıldığı günden itibaren dolup taşan caminin adı ise Çamlıca Camii...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP, bir iki üç... 6-7 bakanlıkla yetinmeyecek, Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'yi isteyecek! 13 Mart 2023 | 6.507 Okunma Kılıçdaroğlu'nun HDP ile görüşmesi ve Yılmaz Özdil'in sonu 09 Mart 2023 | 10.851 Okunma Meral Akşener ne istedi, ne aldı? Saadet Partisi'nin kapısındaki "Mustafa Kemal'in askerleri" 07 Mart 2023 | 9.326 Okunma Meral Akşener'in "ihanet"i ve Ersan Şen'in Cumhurbaşkanı adaylığı 06 Mart 2023 | 9.224 Okunma Ali Babacan'a bir kez daha aferin! 03 Şubat 2023 | 8.154 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar