AK Partili olunca rezil CHP’li olunca vezir!

AK Partili olunca rezil… CHP’li olunca vezir…

Çorumlu Münevver Arıcı’yı hatırladınız mı? Hani Kemal Kılıçdaroğlu’na “terbiyesizlik” yaptı diye hakaret ettikleri, küçük düşürdükleri, namusuna, iffedine dil uzattıkları Münevver Arıcı. Kimliğini deşifre ettikleri, yerini yurdunu, hatta evinin adresini verdikleri Münevver Arıcı.

Halk TV’de ne diyordu İsmail Saymaz:

- Bu rezil kadın, bu terbiyesiz kadın…

Niye?
Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki koydu diye.

Günlerce linç ettiler Münevver Arıcı’yı. 
“İffetsizlik”le suçladılar Kılıçdaroğlu’na karşı demokratik hakkını kullandı diye. Münevver Arıcı’nın haklı bir gerekçesi vardı oysa. Canı yanmıştı, o da bizim gibi Türkiye’nin gündemini takip ediyor, duydukları karşısında kızıyor, yumruğunu sıkıyordu. Kızdığı Kılıçdaroğlu karşısına çıkmıştı, duygularını dışa vurmak istedi: 

"Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstermemin nedeni HDP ile ittifak yapmasıdır. Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş'ın tahliye edilmesini istiyordu. Bir anda onu karşımda görünce Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne geldi ve 'Çocuğuma dokunma, hadi yürü yürü' diyerek tepki gösterdim." 

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaletine ne demeli? 01 Haziran 2022 | 5.412 Okunma 22 yaşındaki İnternethaber’in hikayesi 05 Mayıs 2022 | 3.522 Okunma Özlem Gürses’in o geceki canlı yayınını sadece 4 kişi biliyormuş! 25 Mart 2022 | 9.236 Okunma İBB ve İETT’yi kim batırmak istiyor, İmamoğlu mu UKOME mi? 24 Mart 2022 | 7.989 Okunma AK Partili bakan yardımcısından vatandaşa skandal cevap! 21 Mart 2022 | 13.727 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar