AK Partili olunca rezil CHP’li olunca vezir!

AK Partili olunca rezil… CHP’li olunca vezir…

Çorumlu Münevver Arıcı’yı hatırladınız mı? Hani Kemal Kılıçdaroğlu’na “terbiyesizlik” yaptı diye hakaret ettikleri, küçük düşürdükleri, namusuna, iffedine dil uzattıkları Münevver Arıcı. Kimliğini deşifre ettikleri, yerini yurdunu, hatta evinin adresini verdikleri Münevver Arıcı.

Halk TV’de ne diyordu İsmail Saymaz:

- Bu rezil kadın, bu terbiyesiz kadın…

Niye?
Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki koydu diye.

Günlerce linç ettiler Münevver Arıcı’yı. 
“İffetsizlik”le suçladılar Kılıçdaroğlu’na karşı demokratik hakkını kullandı diye. Münevver Arıcı’nın haklı bir gerekçesi vardı oysa. Canı yanmıştı, o da bizim gibi Türkiye’nin gündemini takip ediyor, duydukları karşısında kızıyor, yumruğunu sıkıyordu. Kızdığı Kılıçdaroğlu karşısına çıkmıştı, duygularını dışa vurmak istedi: 

"Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstermemin nedeni HDP ile ittifak yapmasıdır. Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş'ın tahliye edilmesini istiyordu. Bir anda onu karşımda görünce Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne geldi ve 'Çocuğuma dokunma, hadi yürü yürü' diyerek tepki gösterdim." 

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan'ın ölmesini isteyen zavallılar! 27 Nisan 2023 | 7.659 Okunma HDP, bir iki üç... 6-7 bakanlıkla yetinmeyecek, Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'yi isteyecek! 13 Mart 2023 | 6.529 Okunma Kılıçdaroğlu'nun HDP ile görüşmesi ve Yılmaz Özdil'in sonu 09 Mart 2023 | 10.932 Okunma Meral Akşener ne istedi, ne aldı? Saadet Partisi'nin kapısındaki "Mustafa Kemal'in askerleri" 07 Mart 2023 | 9.503 Okunma Meral Akşener'in "ihanet"i ve Ersan Şen'in Cumhurbaşkanı adaylığı 06 Mart 2023 | 9.277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar