AK Parti mi yoksa Kemal Kılıçdaroğlu mu panikte?

Kağıthane'ye, "Kağıttepe" diyen birinin Mehmet Özhaseki için, "Sincan'ın yolunu bilmiyor" demesi, en hafif ifadeyle abesle iştigaldir. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi ayıbını Mehmet Özhaseki'ye mal...

Kağıthane'ye, "Kağıttepe" diyen birinin Mehmet Özhaseki için, "Sincan'ın yolunu bilmiyor" demesi, en hafif ifadeyle abesle iştigaldir. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi ayıbını Mehmet Özhaseki'ye mal ederek, Ankara'yı kazanacağını zannediyorsa fena yanılıyor. Özhaseki'nin bırakın Sincan'ı  Türkiye'nin her tarafını en iyi bilen bir politikacı olduğunu Kılıçdaroğlu bizden daha iyi biliyor. 

Diyor ki:

- Ankara'ya Kayseri'den belediye başkanı getirilmesi bile başlı başına skandaldır. 6 milyonluk Ankara'da bir Ankaralı aday bulamadınız mı?

Madem öyle...
Kemal Bey'e soralım:
- İstanbul'da ne işiniz vardı?
"Dün dündür, bugün bugündür" tamam!
Peki ya Şişli?

Hürriyet'ten İpek Özbey Kemal Kılıçdaroğlu'na soruyor:
- Mustafa Sarıgül'ü Şişli'den neden aday göstermediniz?

Ne dese iyi:
- Başka bir yerden, Eyüp'ten aday olmasını istedim, kabul etmedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.563 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.573 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 7.984 Okunma Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! 21 Nisan 2020 | 7.309 Okunma Erdoğan nefreti ve Meral Akşener'e operasyon! 24 Şubat 2020 | 11.070 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar