AK Parti mi yoksa Kemal Kılıçdaroğlu mu panikte?

Kağıthane'ye, "Kağıttepe" diyen birinin Mehmet Özhaseki için, "Sincan'ın yolunu bilmiyor" demesi, en hafif ifadeyle abesle iştigaldir. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi ayıbını Mehmet Özhaseki'ye mal...

Kağıthane'ye, "Kağıttepe" diyen birinin Mehmet Özhaseki için, "Sincan'ın yolunu bilmiyor" demesi, en hafif ifadeyle abesle iştigaldir. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi ayıbını Mehmet Özhaseki'ye mal ederek, Ankara'yı kazanacağını zannediyorsa fena yanılıyor. Özhaseki'nin bırakın Sincan'ı  Türkiye'nin her tarafını en iyi bilen bir politikacı olduğunu Kılıçdaroğlu bizden daha iyi biliyor. 

Diyor ki:

- Ankara'ya Kayseri'den belediye başkanı getirilmesi bile başlı başına skandaldır. 6 milyonluk Ankara'da bir Ankaralı aday bulamadınız mı?

Madem öyle...
Kemal Bey'e soralım:
- İstanbul'da ne işiniz vardı?
"Dün dündür, bugün bugündür" tamam!
Peki ya Şişli?

Hürriyet'ten İpek Özbey Kemal Kılıçdaroğlu'na soruyor:
- Mustafa Sarıgül'ü Şişli'den neden aday göstermediniz?

Ne dese iyi:
- Başka bir yerden, Eyüp'ten aday olmasını istedim, kabul etmedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı siyasi ahlâksızlık değil de nedir? 22 Kasım 2019 | 5.622 Okunma Suriyeliler yine CHP'nin can simidi oldu iyi mi? 20 Kasım 2019 | 4.546 Okunma Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 12 Kasım 2019 | 5.848 Okunma Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 11 Kasım 2019 | 4.676 Okunma Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu ile bir derdi mi var? 08 Kasım 2019 | 8.843 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar