Ahmet Davutoğlu ve Ahsen Unakıtan'ın mağduriyeti aynı!

Şehir Üniversitesi'nin Halk Bankası ile bir meselesi var. Alacaklı olan banka parasını istiyor diye, kimi kalem erbabı arkadaşlar, "Karar"lı bir şekilde mağdur edebiyatı yapıyor.

Ahmet Davutoğlu kameraların karşısına geçip car car bağırmasa da onu temsil edenler var. İsmail Saymaz ve Barış Yarkadaş ikilisi her platformda Davutoğlu'nun Şehir Üniversitesi üzerinden mağdur edildiğini haykırıyor... 

Ahsen Unakıtan ise ahaliyi etrafında toplayıp bağırmayı tercih ediyor.

- 30 polis... kolumu incittiler, ayağıma bastılar... 

Ahsen Yenge yalnız değil tabii... Sözcü, Halk TV, Fox... muhalif ne kadar gazete televizyon varsa Üsküdar'a koşuyor... 

İçlerinden biri kaçak köçekle ilgilenmiyor, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in durup dururken neden böyle bir yıkıma kalkıştığını sormuyorlar... Ahsen Yenge'nin çığlığı daha çok ilgi çekiyor.

Şehir Üniversitesi'nin Halk Bankası ile bir meselesi var. Alacaklı olan banka parasını istiyor diye, kimi kalem erbabı arkadaşlar, "Karar"lı bir şekilde mağdur edebiyatı yapıyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu? 09 Şubat 2021 | 5.131 Okunma Cumhurbaşkanı sözde, Selahattin Demirtaş gözde! 18 Ocak 2021 | 4.143 Okunma CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.613 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.596 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 8.024 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum