ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Deniz Çakır ve Elif Gürbüz'ün örtüsüne uzanan kirli el!

Elif Gürbüz adlı kardeşimizin başındaki örtüye musallat olan ruh hastası o kadını gördünüz değil mi? Eğer hâlâ bihaberseniz, buyurun izleyin ve kendi gözlerinizle görün yapılan o şerefsizliği .

Hadi Özışık
Hadi Özışık İnternethaber
07 Ocak 2019 | 20.3 K

Elif Gürbüz adlı kardeşimizin başındaki örtüye musallat olan ruh hastası o kadını gördünüz değil mi? Eğer hâlâ bihaberseniz, buyurun izleyin ve kendi gözlerinizle görün yapılan o şerefsizliği... 

Elif Hanım, ne oluyor diye sorduğunda da... küstahça "afedersiniz" diyor ama Türkçe değil, kirli elini örtüsüne uzattığı kadının İngilizce bilmediğini düşünerek... 

İki gündür bakıyorum, muhafazakar medyanın dışındaki kalem erbabı hiç kimseden ses çıkmıyor. Şortlu kıza sahip çıkanlar, Elif Gürbüz'e yapılanlara karşı kör, konuşulanlara sağır olmuş. 

Tam tersi olsaydı, ismi her ne zıkkımsa o akıl yoksunu kadının yaptığını Elif Gürbüz yapsaydı... ne olurdu sizce, kıyamet kopmaz mıydı? Elif Hanım'ın örtüsüne uzanan kirli elin sahibi cıngarı koparmaz mıydı? Oracıkta kendisini taciz eden, aşağılayan aşağılık yaratığı boğazlamaz mıydı? Haklı olarak Türkiye'yi ayağa kaldırmaz mıydı? Özgürlüğüne düşkün, hayat tarzına müdahale istemeyen kadınları harekete geçirmez miydi? Sözcü'sü... ötesi berisi yapılan rezilliği iri puntolarla manşetten verip, fitne ateşine daha fazla odun atmaz mıydı? Kadın hakları denilince bir değil, bir kaç adım öne fırlayan Ayşe Arman başta olmak üzere kadın yazarların kalemi ateş saçmaz mıydı? 

Ya kadın haklarına duyarlı erkek kalemler...
Neredesiniz birader?

Devamını Oku