ÇOK OKUNAN YAZARLAR

FETÖ'yü Türkiye'nin başına kim bela etti?

Meral Akşener de, kendisine yapılanı yapmaya başladı .

Hadi Özışık
Hadi Özışık İnternethaber
28 Mayıs 2018 | 18.5 K

Meral Akşener de, kendisine yapılanı yapmaya başladı. CHP ağzıyla, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'yü Türkiye'nin başına bela ettiğini söylüyor. 

Oysa o da çok iyi biliyor ki, FETÖ Türkiye'nin başına 40 yıl önce bela olmak için yola çıktı. FETÖ bu kadar güçlü hale geldiyse, bunda geçmiş iktidarların tamamının günahı var. 

Ecevit, Demirel, Türkeş... kim varsa!

AK Parti iktidarı döneminde FETÖ'nün daha da güçlendiğini söylersen anlarım. Ama her iktidarın desteğini arkasına alarak palazlanan ve her yere sızmayı başarabilen bu terör örgütünün varlığını, Tayyip Erdoğan'ın farkettiğini inkâr etmek, hiç kimse kusura bakmasın ama insafsızlıktan başka bir şey değil. 

Diyeceksiniz ki...

"Erdoğan ne istediler de vermedik" demedi mi?
Dedi... 
Peki ya sonra?
FETÖ'nün bir terör örgütü olduğunu, Fetullah denilen teröristin Türkiye'yi yok etme plânını kim çıkardı ortaya? 17-25 kalkışmasında herkes farklı bir dil kullanmadı mı? Bu ülkenin yönetimine talip olan Kemal Kılıçdaroğlu, vaktinde bu hainlere sahip çıkmadı mı? İktidara yakın Sabah gazetesi hemen her gün, "Tehlikenin farkında mısınız?" diye manşet atarken, hepimiz ağız birliği etmişçesine, "yetti ama..." demedik mi? 

15 Temmuz'a nasıl geldik?
Bu hainlere karşı Erdoğan mücadele etmeseydi eğer, Allah'ın onur ihsân etmediği bu katillerin gerçek yüzü ortaya çıkacak mıydı? Bir kişi evet bir tek kişi göz açtırmadı bu hainlere. O kişi Tayyip Erdoğan'dan başkası değildi. 

Devamını Oku