PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları!

Meselemiz “başkalarının ne yaptığı” değil aslında, “bizim” ne yaptığımız önemli! Ama hem aramızda yaşayıp, üstelik milletin teveccühüyle bazı noktalara gelip hem de...

Meselemiz “başkalarının ne yaptığı” değil aslında, “bizim” ne yaptığımız önemli! Ama hem aramızda yaşayıp, üstelik milletin teveccühüyle bazı noktalara gelip hem de “millete karşı” hareket edenlerin yaptıkları yahut yapmadıkları da ister istemez gündemimize giriyor.

PKK’nın kaçırdığı evlatlarını geri isteyen anneler için tek kelime etmeyenler, PKK’nın direğe bağlayıp kafasına kurşun sıkarak infaz ettiği esnaf abimizle ilgili tek söz etmeyenler, kurban eti dağıtırken parça parça edilen Yasin Börü için tek kelime etmeyenler var.

Stratejik her mevzuda konuşup sıra milletin evlatlarına gelince sus pus kalmayı tercih edenleri hiç mi konuşmayalım? Ruhunu tuvaletten çıkarken düşürüp atmış dış güdümlü beyinlere hiç mi sözümüz olmasın? Siz artık kokuyorsunuz! Beyniniz kokuyor! Her yana pis kokunuz, pis kelimeleriniz bulaşıyor!

O vakit artık “temizlik” vakti!

Gönlüm hak yolu bulmanı ister ama gayrimüslim de olabilirsin, başka bir kavme mensup olabilirsin, başka sistemleri savunuyor olabilirsin, ben hayata dair ne düşünüyorsam tam tersini düşünebilirsin! Bu senin hakkındır!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hobi bahçeleri EYT’ye dönmesin! 23 Kasım 2020 | 478 Okunma Arabistan’a gitseydik ne olacaktı? 16 Kasım 2020 | 459 Okunma Biden’i eşinden önce Kılıçdaroğlu tebrik etti! 09 Kasım 2020 | 496 Okunma Fransa Erdoğan’a saldırıyor, çünkü..! 02 Kasım 2020 | 509 Okunma Bakü ve Gence’den notlarım 26 Ekim 2020 | 154 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar