PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları!

Meselemiz “başkalarının ne yaptığı” değil aslında, “bizim” ne yaptığımız önemli! Ama hem aramızda yaşayıp, üstelik milletin teveccühüyle bazı noktalara gelip hem de...

Meselemiz “başkalarının ne yaptığı” değil aslında, “bizim” ne yaptığımız önemli! Ama hem aramızda yaşayıp, üstelik milletin teveccühüyle bazı noktalara gelip hem de “millete karşı” hareket edenlerin yaptıkları yahut yapmadıkları da ister istemez gündemimize giriyor.

PKK’nın kaçırdığı evlatlarını geri isteyen anneler için tek kelime etmeyenler, PKK’nın direğe bağlayıp kafasına kurşun sıkarak infaz ettiği esnaf abimizle ilgili tek söz etmeyenler, kurban eti dağıtırken parça parça edilen Yasin Börü için tek kelime etmeyenler var.

Stratejik her mevzuda konuşup sıra milletin evlatlarına gelince sus pus kalmayı tercih edenleri hiç mi konuşmayalım? Ruhunu tuvaletten çıkarken düşürüp atmış dış güdümlü beyinlere hiç mi sözümüz olmasın? Siz artık kokuyorsunuz! Beyniniz kokuyor! Her yana pis kokunuz, pis kelimeleriniz bulaşıyor!

O vakit artık “temizlik” vakti!

Gönlüm hak yolu bulmanı ister ama gayrimüslim de olabilirsin, başka bir kavme mensup olabilirsin, başka sistemleri savunuyor olabilirsin, ben hayata dair ne düşünüyorsam tam tersini düşünebilirsin! Bu senin hakkındır!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Heval sen söyle, Türkiye Kürt mü katlediyor? 18 Kasım 2019 | 2.144 Okunma Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.570 Okunma 11 milyon fidan dikiliyor, Geziciler nerede? 04 Kasım 2019 | 2.264 Okunma Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim 28 Ekim 2019 | 3.186 Okunma Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.982 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar