PKK elebaşları: “Daha İmamoğlu’nun heykelini dikeceğiz”

Mazbatayı aldıktan sonra “Selahattin Demirtaş’ın siyasi çizgisini beğeniyorum” diyen Ekrem İmamoğlu aynı sözleri şimdi neden söylemiyor?

İmamoğlu, PKK’lı yahut FETÖ’cü olmayabilir, ancak terör örgütü üyelerinin tamamı onu destekliyor. Bu durum seçmenin umurunda mı, bakalım!

Bir FETÖ lejyoneri çıkıp “Binali Yıldırım’ı destekleyin” derse, bir PKK’lı çıkıp “Recep Tayyip Erdoğan’a destek verin. O da tavsiyelerimizi yapsın” derse ne düşünürdünüz? Çözüm süreci mi dediniz, onu birazdan yazalım.

PKK elebaşları bu gidişle APO’yu bir kenara bırakıp İmamoğlu’nun heykelini dikecekler. Oysa ülkemiz için “bir siyasi partinin seçmenleri” değil, “hepimizin evlatları” şehit oluyor. Teröristler kalleş kalaşnikofları güvenlik güçlerimize doğrulturken “Hangi siyasi partiye oy veriyor” diye bakmadan pusuya yatıyorlar. Burada kazanan yahut kaybeden partiler değil; ülkenin evlatlarıdır. CHP, İyi Parti, HDP seçmenlerinin “umurunda” olmasa bile gerçek budur ve teröristler Kandil’den “Ekrem İmamoğlu’na destek” çağrısı yapmaktadırlar.

Doğu’da “İsrail eksenli” bir devlet kuramayanlar, İmamoğlu üzerinden İstanbul’da “terör üsleri” kurma çabasında! Velev ki devlet kurulsa onu Kürtler yönet(e)meyecek! Son çeyrek asır hariç olmak üzere yıllarca Türkiye’yi Türklerin yönet(e)mediği gibi!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.977 Okunma PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları! 14 Ekim 2019 | 2.497 Okunma Allah’ım bizi dünyaya indirdin ama başaramadan dönüyoruz! 07 Ekim 2019 | 169 Okunma İBB Başkanı projesinin ardındaki güçler! 30 Eylül 2019 | 3.048 Okunma Cem Yılmaz’ın yeni filmine gitmeyeceğim! 23 Eylül 2019 | 3.660 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar