Orgeneral Camii mi olur?

Kayseri’nin Eğribucak ahalisinden İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir Türkiye ordularının başına kumandan olur, İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir memleketine cami yaptırır!...

Kayseri’nin Eğribucak ahalisinden İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir Türkiye ordularının başına kumandan olur, İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir memleketine cami yaptırır! İşte Yeni Türkiye; elitlerin değil halkın Türkiye’si..!

Orgeneral Hulusi Akar Camii hafta sonunda Başkan Erdoğan ve rical-i devlet tarafından açıldı. 

Ben de açılışa yerinde şahit olurken içimdeki duyguların yağan yağmura karıştığını hissettim! Caminin yapıldığı mezarlıkta babam, dedem ve birçok akrabam istirahat ettiğinden dolayı camiye yılda en az birkaç kez uğrayacağım inşallah. 

Nereden nereye! Türkiye’de “Orgeneral Camisi” olacağını kim hayal edebilirdi? 

Teşekkürler Hulusi Akar! Milletin makûs talihinin kırıldığı ve tarih yazılan bu dönemde bütün mevcudiyetinle toplumun içinde olduğun ve zincirin sağlam bir halkası olduğun için bu millet seni daima hayırla yâd edecektir! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ankara’da seçimin arka planı 22 Nisan 2019 | 1.035 Okunma Şovların en kötüsü mezarda yapılandır 15 Nisan 2019 | 144 Okunma “Altı” çalmış, “ortası” kaydırmış, “üstü” kazandım diyor! 08 Nisan 2019 | 7.714 Okunma Dünyada Türkiye rüzgârı 01 Nisan 2019 | 4.549 Okunma Seçime 6 gün kala son durum 25 Mart 2019 | 6.145 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar