Orgeneral Camii mi olur?

Kayseri’nin Eğribucak ahalisinden İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir Türkiye ordularının başına kumandan olur, İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir memleketine cami yaptırır!...

Kayseri’nin Eğribucak ahalisinden İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir Türkiye ordularının başına kumandan olur, İğneci İbrahim’in oğlu Hulusi gün gelir memleketine cami yaptırır! İşte Yeni Türkiye; elitlerin değil halkın Türkiye’si..!

Orgeneral Hulusi Akar Camii hafta sonunda Başkan Erdoğan ve rical-i devlet tarafından açıldı. 

Ben de açılışa yerinde şahit olurken içimdeki duyguların yağan yağmura karıştığını hissettim! Caminin yapıldığı mezarlıkta babam, dedem ve birçok akrabam istirahat ettiğinden dolayı camiye yılda en az birkaç kez uğrayacağım inşallah. 

Nereden nereye! Türkiye’de “Orgeneral Camisi” olacağını kim hayal edebilirdi? 

Teşekkürler Hulusi Akar! Milletin makûs talihinin kırıldığı ve tarih yazılan bu dönemde bütün mevcudiyetinle toplumun içinde olduğun ve zincirin sağlam bir halkası olduğun için bu millet seni daima hayırla yâd edecektir! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adını koymuyoruz ama bir devrimin içindeyiz 15 Temmuz 2019 | 1.873 Okunma Kabine değişikliği ve Ankara 08 Temmuz 2019 | 3.388 Okunma Japonya G-20’den notlar 01 Temmuz 2019 | 1.763 Okunma Otel lobilerinde peşkeş çekilenler! 24 Haziran 2019 | 3.325 Okunma Tacikistan’dan notlar 17 Haziran 2019 | 1.810 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar