Mansur Yavaş benden 100 bin TL istiyor!

Bunu bir reklam mevzusu yahut şahsi mevzu görmüyorum. İçimde endişe ve korku yok! Allah’ın dediği olur. Şayet başımıza bir iş gelecekse Allah’ın rızasını gözeterek yaptığımız işlerden dolayı gelsin...

Geçenlerde AHMET KEKEÇ; “İmamoğlu benden 10 bin TL istiyor” başlıklı yazı kaleme alınca “mazbatasız” olan 10 bin TL’lik, “mazbatalı” olan 100 bin TL’lik davalar açıyor diye bilin istedim! 

Ne Ahmet Kekeç İstanbul’da İmamoğlu’na küfretti, ne ben Ankara’da Mansur Yavaş’a küfrettim. Eleştirdik, yazdık, durum tespiti yaptık, onları kimlerin desteklediğini ortaya koyduk.

Terör örgütü yöneticileri “İstanbul ve Ankara’da” bu kişilere destek çağrısı yaparken bu durum zorlarına gitmeyenler; biz “Bakın alenen destek var, bunun bedelini isteyecekler, onlar da vermek zorunda kalacak” dediğimizde zorlarına gidiyor.

Kandil’in ne idüğü belirsiz inlerinden seslenenlere çıt çıkarmayanlar, her şeyiyle ortada olanlara yüklenmeye kalkıyor.  Bir yandan “Basın özgürlüğü” derken diğer yandan “Herkesi kucaklayacağım” diyorlar. Yalan bunların sırtında yuva yapmış! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devlet Bahçeli’ye iftira sezonu açıldı! 25 Ocak 2021 | 328 Okunma Başkan Erdoğan taraflı, çıkarcı, zararlı! 18 Ocak 2021 | 280 Okunma CHP’nin basın müşaviri bile telefonu açmıyor! 11 Ocak 2021 | 391 Okunma Sezer parti kapattı, Cumhurbaşkanı oldu! 04 Ocak 2021 | 402 Okunma Koronavirüsten sonra Ankara’yı neler bekliyor? 28 Aralık 2020 | 186 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar