Kur’an okunurken insanları parçalayıp film çekiyorlar!

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra...

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra sûresi okunurken bir kadın mezar başında çocukların kafasını parçalıyor.

“Korkunun kaynağı Kur’an’dır” algısı filmlerde böyle işleniyor!

Tüm bunlar Türk yapımı korku filmi olan Siccin’de geçiyor. Filmin şimdi 5’incisi vizyonda! Yani şehirlerimizin sinema salonlarında! Çocuğunuz en son hangi filme gitti haberiniz var mı? Bir gün çocuk İslam düşmanı olarak karşınıza dikilince, “kendi paranızla kendinize” düşman yetiştirmiş olmanın vebalini kimin üstüne atabilirsiniz?

Sadece İslam’ı karalayan filmlere değil; haksız yere bir topluluğu, kültürü, inancı karalayan filmlere de gitmeyin! Hristiyan ve Musevilerle aynı inancı asla paylaşmam fakat onların inandıklarıyla alay etmem, alay edeni de sevmem! 

Bu filmi yapanlar kutsallara saygısı olmayan müptezeller, onu anladık da bu filmlere izin verenler kimler, hangi yetkililer? Neden susuyorlar? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tabipler Birliği ama Türk mü? 28 Eylül 2020 | 235 Okunma Ankara’nın amacı savaş mı diplomasi mi? 21 Eylül 2020 | 111 Okunma Akit ne ara paçavra oldu? 14 Eylül 2020 | 857 Okunma Ankara koridorlarında son durum 07 Eylül 2020 | 2.433 Okunma Emine Erdoğan Hanım ve aşure 31 Ağustos 2020 | 2.170 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar