Kur’an okunurken insanları parçalayıp film çekiyorlar!

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra...

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra sûresi okunurken bir kadın mezar başında çocukların kafasını parçalıyor.

“Korkunun kaynağı Kur’an’dır” algısı filmlerde böyle işleniyor!

Tüm bunlar Türk yapımı korku filmi olan Siccin’de geçiyor. Filmin şimdi 5’incisi vizyonda! Yani şehirlerimizin sinema salonlarında! Çocuğunuz en son hangi filme gitti haberiniz var mı? Bir gün çocuk İslam düşmanı olarak karşınıza dikilince, “kendi paranızla kendinize” düşman yetiştirmiş olmanın vebalini kimin üstüne atabilirsiniz?

Sadece İslam’ı karalayan filmlere değil; haksız yere bir topluluğu, kültürü, inancı karalayan filmlere de gitmeyin! Hristiyan ve Musevilerle aynı inancı asla paylaşmam fakat onların inandıklarıyla alay etmem, alay edeni de sevmem! 

Bu filmi yapanlar kutsallara saygısı olmayan müptezeller, onu anladık da bu filmlere izin verenler kimler, hangi yetkililer? Neden susuyorlar? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mağdurlar Vadisi, yeni sezon, zıba zıba zibiza! 22 Temmuz 2019 | 13 Okunma Adını koymuyoruz ama bir devrimin içindeyiz 15 Temmuz 2019 | 1.875 Okunma Kabine değişikliği ve Ankara 08 Temmuz 2019 | 3.402 Okunma Japonya G-20’den notlar 01 Temmuz 2019 | 1.764 Okunma Otel lobilerinde peşkeş çekilenler! 24 Haziran 2019 | 3.325 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar