Kur’an okunurken insanları parçalayıp film çekiyorlar!

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra...

Sinema salonlarındaki filmlere dikkat! Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunurken bir kadının karnı parçalanıyor. Bir kişi Kur’an’dan sûreleri okurken ağzından birdenbire kan fışkırıyor. Şûra sûresi okunurken bir kadın mezar başında çocukların kafasını parçalıyor.

“Korkunun kaynağı Kur’an’dır” algısı filmlerde böyle işleniyor!

Tüm bunlar Türk yapımı korku filmi olan Siccin’de geçiyor. Filmin şimdi 5’incisi vizyonda! Yani şehirlerimizin sinema salonlarında! Çocuğunuz en son hangi filme gitti haberiniz var mı? Bir gün çocuk İslam düşmanı olarak karşınıza dikilince, “kendi paranızla kendinize” düşman yetiştirmiş olmanın vebalini kimin üstüne atabilirsiniz?

Sadece İslam’ı karalayan filmlere değil; haksız yere bir topluluğu, kültürü, inancı karalayan filmlere de gitmeyin! Hristiyan ve Musevilerle aynı inancı asla paylaşmam fakat onların inandıklarıyla alay etmem, alay edeni de sevmem! 

Bu filmi yapanlar kutsallara saygısı olmayan müptezeller, onu anladık da bu filmlere izin verenler kimler, hangi yetkililer? Neden susuyorlar? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.569 Okunma 11 milyon fidan dikiliyor, Geziciler nerede? 04 Kasım 2019 | 2.263 Okunma Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim 28 Ekim 2019 | 3.183 Okunma Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.982 Okunma PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları! 14 Ekim 2019 | 2.497 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar