Kemal Netanyahu, bu eziklik neden yahu?

Amerika’da FBI iç güvenlikten sorumluyken, CIA dış güvenlikten sorumlu diyebiliriz. FETÖ Amerika için dış güvenlik sorunu, çünkü içeride zaten kendileri besliyor. CIA’nın korumasındaki...

Amerika’da FBI iç güvenlikten sorumluyken, CIA dış güvenlikten sorumlu diyebiliriz. FETÖ Amerika için dış güvenlik sorunu, çünkü içeride zaten kendileri besliyor. CIA’nın korumasındaki Gülen’in Haçlı artıklarını savunması ile Kılıçdaroğlu’nun “İslam dünyasından kaynaklanan terör” demesi arasında zihniyet farkı yok! 

Yeni Zelanda’da Hristiyan terörist tarafından gerçekleştirilen haçlı kalkışmasında 50 kardeşimiz şehit oldu. Allah ailelerine sabırlar nasip eylesin. 

Başkan Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin “Beka Meselesi” sözünün yerel seçimlerle alakalı olmadığını söylemiştim. Yeni Zelanda’nın Hristiyan teröristinin “Ayasofya, Erdoğan, Osmanlı” sözleri Batı’nın perde gerisindeymiş gibi yaptığı düşüncelerinin su yüzüne çıktığı örneklerden biridir. Türkiye güçlendikçe Batı’nın kirli yüzü daha fazla ortaya çıkıyor. “Ege Adaları” mevzusu daha çok konuşulacak. Türkiye doğal sınırlarına döndüğü vakit süper güç olma potansiyeli durdurulamayacak. Dertleri bu!

İşin iç siyasi boyutları ise İstanbul ve Ankara’yı CHP-İyi Parti-HDP ittifakı ile ele geçirme çabasıdır. Maksat buraları “yönetmek” değil kuşatmaktır. Noktayı millet koyacak. Neye layıksak öyle yönetileceğiz!

İsrail Başbakanı Netanyahu sosyal medyada mesaj yazarak “Türkiye’nin diktatörü Erdoğan” dedi. İsrail’de Netanyahu, Türkiye’de Kılıçdaroğlu bu “diktatör” ifadesini kullanıyor. Herkes kendi memleketinde “dilde, fikirde, işte birlik” mantığı ile çalışırken, Kılıçdaroğlu bu “birlik” fikrini İsrail Başbakanı ile gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Sizce bu sadece bir tercih meselesi mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.977 Okunma PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları! 14 Ekim 2019 | 2.497 Okunma Allah’ım bizi dünyaya indirdin ama başaramadan dönüyoruz! 07 Ekim 2019 | 169 Okunma İBB Başkanı projesinin ardındaki güçler! 30 Eylül 2019 | 3.048 Okunma Cem Yılmaz’ın yeni filmine gitmeyeceğim! 23 Eylül 2019 | 3.660 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar