Kemal Netanyahu, bu eziklik neden yahu?

Amerika’da FBI iç güvenlikten sorumluyken, CIA dış güvenlikten sorumlu diyebiliriz. FETÖ Amerika için dış güvenlik sorunu, çünkü içeride zaten kendileri besliyor. CIA’nın korumasındaki...

Amerika’da FBI iç güvenlikten sorumluyken, CIA dış güvenlikten sorumlu diyebiliriz. FETÖ Amerika için dış güvenlik sorunu, çünkü içeride zaten kendileri besliyor. CIA’nın korumasındaki Gülen’in Haçlı artıklarını savunması ile Kılıçdaroğlu’nun “İslam dünyasından kaynaklanan terör” demesi arasında zihniyet farkı yok! 

Yeni Zelanda’da Hristiyan terörist tarafından gerçekleştirilen haçlı kalkışmasında 50 kardeşimiz şehit oldu. Allah ailelerine sabırlar nasip eylesin. 

Başkan Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin “Beka Meselesi” sözünün yerel seçimlerle alakalı olmadığını söylemiştim. Yeni Zelanda’nın Hristiyan teröristinin “Ayasofya, Erdoğan, Osmanlı” sözleri Batı’nın perde gerisindeymiş gibi yaptığı düşüncelerinin su yüzüne çıktığı örneklerden biridir. Türkiye güçlendikçe Batı’nın kirli yüzü daha fazla ortaya çıkıyor. “Ege Adaları” mevzusu daha çok konuşulacak. Türkiye doğal sınırlarına döndüğü vakit süper güç olma potansiyeli durdurulamayacak. Dertleri bu!

İşin iç siyasi boyutları ise İstanbul ve Ankara’yı CHP-İyi Parti-HDP ittifakı ile ele geçirme çabasıdır. Maksat buraları “yönetmek” değil kuşatmaktır. Noktayı millet koyacak. Neye layıksak öyle yönetileceğiz!

İsrail Başbakanı Netanyahu sosyal medyada mesaj yazarak “Türkiye’nin diktatörü Erdoğan” dedi. İsrail’de Netanyahu, Türkiye’de Kılıçdaroğlu bu “diktatör” ifadesini kullanıyor. Herkes kendi memleketinde “dilde, fikirde, işte birlik” mantığı ile çalışırken, Kılıçdaroğlu bu “birlik” fikrini İsrail Başbakanı ile gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Sizce bu sadece bir tercih meselesi mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mansur Yavaş benden 100 bin TL istiyor! 20 Mayıs 2019 | 2.072 Okunma PKK elebaşları: “Daha İmamoğlu’nun heykelini dikeceğiz” 13 Mayıs 2019 | 1.454 Okunma Kıbrıs, dışişleri ve Mevlüt Çavuşoğlu 06 Mayıs 2019 | 1.285 Okunma Nefret dilinden tissskiniyorum efendim! 29 Nisan 2019 | 1.286 Okunma Ankara’da seçimin arka planı 22 Nisan 2019 | 1.055 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar