Katar’dan notlarım: Her taşın altından çıkan Türkiye!

Bir yandan kendi partisinin “hür ve müstakil olduğuna” toplumu inandıramayan muhalefet partileri, diğer yandan Türkiye’nin ilgi ve etki alanlarını genişletmeye çalışan ve tüm algı yönetimlerine...

Bir yandan kendi partisinin “hür ve müstakil olduğuna” toplumu inandıramayan muhalefet partileri, diğer yandan Türkiye’nin ilgi ve etki alanlarını genişletmeye çalışan ve tüm algı yönetimlerine rağmen muktedir olan Recep Tayyip Erdoğan!

Pazartesi, Salı günü Başkan Erdoğan ve heyetiyle Katar’daydık.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Hoca, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, önceki dönem MSB Bakanı Hulusi Akar ile de sohbet ettik.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun hocamız bir an bile yerinde durmuyor. Sürekli çalışıyor, üretiyor. Bu üretim “streteji geliştirme üzerine” kurulu olduğu için ülke yararına sahalar açılıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’a Karadeniz Gazı’nı sordum.

Hiçbir problem olmadığını ve planlanan şekilde çalışmaların sürdüğünü belirtti. Şu anda sahadan doğalgaz çıkarma çalışmaları devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadir Mısıroğlu: Kılıçdaroğlu'ndan sonra daha zayıfı gelecek 22 Şubat 2024 | 2.381 Okunma Pierre Loti Tepesi'nin ismi değişsin 19 Şubat 2024 | 3.047 Okunma 22 yıl sonra neden hâlâ AK Parti? 15 Şubat 2024 | 1.142 Okunma Ben mi dedim gidin de cumhurbaşkanı yardımcısı adayı olun diye? 12 Şubat 2024 | 3.175 Okunma Siz oturdunuz, ama Erdoğan mı anlaştı Demirtaş’la? 08 Şubat 2024 | 1.857 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar