Karaktersizliğine boncuk tak ki alçaklığına nazar değmesin!

Kendi ülkesinde ay yıldızlı öz bayrağını yakanlarla kol kola girenler bir yana; Filistin’de Türkiye’nin bayrağını sallarken siyonistler tarafından sırf bu bayrak sebebiyle kurşunlanmasına rağmen...

Kendi ülkesinde ay yıldızlı öz bayrağını yakanlarla kol kola girenler bir yana; Filistin’de Türkiye’nin bayrağını sallarken siyonistler tarafından sırf bu bayrak sebebiyle kurşunlanmasına rağmen bayrağı elinden düşürmeden taşımaya devam edenler bir yana!

O da insan bu da insan! Ve biz biliyoruz ki insan “ahsen-i takvim” üzerine yaratılmıştır ancak bunu “esfel-i safiline” döndürenler de olmuştur!

Yaratılmışların en şereflisi olmak da yaratılmışların en sefili olmak da ellerimizin içinde!

Hem devlete “katil” deyip hem de “devlet çatısı” altına girmenin utanmaz simasıyla sokakta gezen adamlar bankamatikten para çekerken hiç de “devrimci” değiller!

Her gün yürüdüğü caddelerden tanklar geçerken önce alkışlayıp sonra para çekme makinalarında kuyruğa girenlerin ertesi sabah “demokrasi” naraları atmalarını sineye çekiyorsak sebebi “Allah hepsini görüyor” cümlesinde gizlidir!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adını koymuyoruz ama bir devrimin içindeyiz 15 Temmuz 2019 | 1.875 Okunma Kabine değişikliği ve Ankara 08 Temmuz 2019 | 3.402 Okunma Japonya G-20’den notlar 01 Temmuz 2019 | 1.764 Okunma Otel lobilerinde peşkeş çekilenler! 24 Haziran 2019 | 3.325 Okunma Tacikistan’dan notlar 17 Haziran 2019 | 1.812 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar