Karaktersizliğine boncuk tak ki alçaklığına nazar değmesin!

Kendi ülkesinde ay yıldızlı öz bayrağını yakanlarla kol kola girenler bir yana; Filistin’de Türkiye’nin bayrağını sallarken siyonistler tarafından sırf bu bayrak sebebiyle kurşunlanmasına rağmen...

Kendi ülkesinde ay yıldızlı öz bayrağını yakanlarla kol kola girenler bir yana; Filistin’de Türkiye’nin bayrağını sallarken siyonistler tarafından sırf bu bayrak sebebiyle kurşunlanmasına rağmen bayrağı elinden düşürmeden taşımaya devam edenler bir yana!

O da insan bu da insan! Ve biz biliyoruz ki insan “ahsen-i takvim” üzerine yaratılmıştır ancak bunu “esfel-i safiline” döndürenler de olmuştur!

Yaratılmışların en şereflisi olmak da yaratılmışların en sefili olmak da ellerimizin içinde!

Hem devlete “katil” deyip hem de “devlet çatısı” altına girmenin utanmaz simasıyla sokakta gezen adamlar bankamatikten para çekerken hiç de “devrimci” değiller!

Her gün yürüdüğü caddelerden tanklar geçerken önce alkışlayıp sonra para çekme makinalarında kuyruğa girenlerin ertesi sabah “demokrasi” naraları atmalarını sineye çekiyorsak sebebi “Allah hepsini görüyor” cümlesinde gizlidir!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Heval sen söyle, Türkiye Kürt mü katlediyor? 18 Kasım 2019 | 2.040 Okunma Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.570 Okunma 11 milyon fidan dikiliyor, Geziciler nerede? 04 Kasım 2019 | 2.264 Okunma Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim 28 Ekim 2019 | 3.186 Okunma Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.982 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar