Kanal İstanbul kısırlık yapıyor, Süveyş Kanalı hamile bırakıyor!

Güya bir bilim adamı “Kanal İstanbul’u yaparsanız kısır olursunuz” dediği vakit aklıma Süveyş Kanalı ve dünyanın dört bir yanındaki diğer kanallar geldi.

Kanal İstanbul’u yapmak kısırlığa sebep olduğuna göre Süveyş Kanalı’ndan geçmek de tam tersi etkiyle anında hamile bırakıyor olmasın! Yani çocuğu olmayıp da bu kanaldan geçenler şifa bulup çocuk sahibi olabilir mi?

“Kanal İstanbul kısırlık yapıyor” diyen kişiler herhalde Kanal İstanbul’u “içeceğiz” zannediyor; beyefendilere hatırlatalım biz Kanal İstanbul’u içmeyeceğiz, Kanal İstanbul’dan geçeceğiz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı “Kanal İstanbul Çalıştayı” işte böyle çok harika bilimsel veriler üretiyor! Dünyadaki hangi kanallar basura iyi gelir, hangileri böbrek taşı düşürür yahut hangileri kan dolaşımını yavaşlatır şayet bunları da açıklarlar ise bilim dünyasının yıllardır aradığı problemleri de kökten çözerler, millet de derdine derman aramak için kanal kanal gezer!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kanal İstanbul kısırlık yapıyor, Süveyş Kanalı hamile bırakıyor! 13 Ocak 2020 | 2.313 Okunma İçine cadı kaçmış melon şapkalı adamlar 06 Ocak 2020 | 2.257 Okunma 9 köyden kovulduysan 10’uncuya sen rest çek! 30 Aralık 2019 | 2.258 Okunma Başkan Erdoğan dünyaya format atarken! 23 Aralık 2019 | 2.124 Okunma 2023 ve uluslararası antlaşmaların geçerliliği! 16 Aralık 2019 | 2.390 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar