İran’dan notlar ve Türkiye’nin önlenemez yükselişi

Tahran Mehrabad Havalimanı’na indiğimizde Putin’in de az önce geldiğini gördük. 3’lü Liderler Zirvesi’nin canlı yayınlanacağını kimse bilmiyordu. Tahran’da belki ilk kez bir “Liderler Zirvesi”...

Tahran Mehrabad Havalimanı’na indiğimizde Putin’in de az önce geldiğini gördük. 3’lü Liderler Zirvesi’nin canlı yayınlanacağını kimse bilmiyordu. Tahran’da belki ilk kez bir “Liderler Zirvesi” tümüyle “canlı yayında” verildi. Şaşırtıcı olsa da bazı hususların “net görülmesi” açısından hayırlı oldu. Zirveyi herkes izlediği için tekrar anlatmaya gerek yok.

Türkiye’nin bu zirvelerde “dinleyici” konumda olmadığını, önceden hazırlanmış maddelerin “onaylayıcısı” olmadığını bir kez daha gördük. Önüne konulana “evet” diyen Türkiye geride kaldı!

“İSLAM DÜNYASI’NIN GÖZÜ 

ERDOĞAN’DA”

Recep Tayyip Erdoğan’ın “insanı önceleyen” bir Zirve Maddesi için nasıl son ana kadar tabir-i caizse pazarlık yaptığını, ısrar ettiğini gördük. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye kuşatıldığı için Kâbe kuşatıldı 10 Haziran 2019 | 1.455 Okunma Bay Ekrem’in “kucakladıkları” neden “tuzaklıyor” o vakit? 03 Haziran 2019 | 1.642 Okunma Akit’in ısrarlı yayınları ve gerçekler 27 Mayıs 2019 | 1.776 Okunma Mansur Yavaş benden 100 bin TL istiyor! 20 Mayıs 2019 | 3.881 Okunma PKK elebaşları: “Daha İmamoğlu’nun heykelini dikeceğiz” 13 Mayıs 2019 | 1.485 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar