İran’dan notlar ve Türkiye’nin önlenemez yükselişi

Tahran Mehrabad Havalimanı’na indiğimizde Putin’in de az önce geldiğini gördük. 3’lü Liderler Zirvesi’nin canlı yayınlanacağını kimse bilmiyordu. Tahran’da belki ilk kez bir “Liderler Zirvesi”...

Tahran Mehrabad Havalimanı’na indiğimizde Putin’in de az önce geldiğini gördük. 3’lü Liderler Zirvesi’nin canlı yayınlanacağını kimse bilmiyordu. Tahran’da belki ilk kez bir “Liderler Zirvesi” tümüyle “canlı yayında” verildi. Şaşırtıcı olsa da bazı hususların “net görülmesi” açısından hayırlı oldu. Zirveyi herkes izlediği için tekrar anlatmaya gerek yok.

Türkiye’nin bu zirvelerde “dinleyici” konumda olmadığını, önceden hazırlanmış maddelerin “onaylayıcısı” olmadığını bir kez daha gördük. Önüne konulana “evet” diyen Türkiye geride kaldı!

“İSLAM DÜNYASI’NIN GÖZÜ 

ERDOĞAN’DA”

Recep Tayyip Erdoğan’ın “insanı önceleyen” bir Zirve Maddesi için nasıl son ana kadar tabir-i caizse pazarlık yaptığını, ısrar ettiğini gördük. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Heval sen söyle, Türkiye Kürt mü katlediyor? 18 Kasım 2019 | 2.135 Okunma Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.570 Okunma 11 milyon fidan dikiliyor, Geziciler nerede? 04 Kasım 2019 | 2.264 Okunma Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim 28 Ekim 2019 | 3.186 Okunma Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.982 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar