HDP’nin ikna evleri neden hâlâ faaliyette?

PKK saldırılara devam ediyor. Bir yandan da HDP milletvekili ve yöneticileri TBMM’den tutun birçok kurumda “rahatça” terör propagandası yapabiliyor. Böyle bir durum “doğudan batıya kadar” dünyanın...

PKK saldırılara devam ediyor. Bir yandan da HDP milletvekili ve yöneticileri TBMM’den tutun birçok kurumda “rahatça” terör propagandası yapabiliyor. Böyle bir durum “doğudan batıya kadar” dünyanın hiçbir ülkesinde yok!

Bizde var; çünkü Batı’nın “demokratik hukuk” efendileri böyle istedi!

Şimdi bu oyunu bozmak gerekir! Elbette insanlar “HDP kapatılsın” diyecektir. Bunca acının ve alçaklığın karşısında insanların düşünceleri elbette böyle olur. Fakat karşımızda “insan gibi insan” diyeceğimiz kişiler yok! Bu sebeple “kan dökücülerle” hareket eden HDP’nin kirli propagandasını etkisiz hale getirirken bunu “sağlam” yapacağız.

 Şahsi kanaatim odur ki HDP’den ziyade onun PKK için açtığı 1743 ikna evini kapatmak daha kalıcı ve net bir çözüm sağlar.

Çözüm HDP’nin özellikle belediyeler eliyle açtığı ve spor, sanat, müzik, resim kursları adı altında kurulan legal ve illegal “sosyal tesislerini” fesh ederek yerine gerçekten bu faaliyetlerin sunulduğu yeni tesisler açmaktır!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ankara’nın amacı savaş mı diplomasi mi? 21 Eylül 2020 | 110 Okunma Akit ne ara paçavra oldu? 14 Eylül 2020 | 856 Okunma Ankara koridorlarında son durum 07 Eylül 2020 | 2.432 Okunma Emine Erdoğan Hanım ve aşure 31 Ağustos 2020 | 2.168 Okunma Doğalgaz 18 yılda değil, 150 yılda bulundu! 24 Ağustos 2020 | 2.063 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar