HDP’nin ikna evleri neden hâlâ faaliyette?

PKK saldırılara devam ediyor. Bir yandan da HDP milletvekili ve yöneticileri TBMM’den tutun birçok kurumda “rahatça” terör propagandası yapabiliyor. Böyle bir durum “doğudan batıya kadar” dünyanın...

PKK saldırılara devam ediyor. Bir yandan da HDP milletvekili ve yöneticileri TBMM’den tutun birçok kurumda “rahatça” terör propagandası yapabiliyor. Böyle bir durum “doğudan batıya kadar” dünyanın hiçbir ülkesinde yok!

Bizde var; çünkü Batı’nın “demokratik hukuk” efendileri böyle istedi!

Şimdi bu oyunu bozmak gerekir! Elbette insanlar “HDP kapatılsın” diyecektir. Bunca acının ve alçaklığın karşısında insanların düşünceleri elbette böyle olur. Fakat karşımızda “insan gibi insan” diyeceğimiz kişiler yok! Bu sebeple “kan dökücülerle” hareket eden HDP’nin kirli propagandasını etkisiz hale getirirken bunu “sağlam” yapacağız.

 Şahsi kanaatim odur ki HDP’den ziyade onun PKK için açtığı 1743 ikna evini kapatmak daha kalıcı ve net bir çözüm sağlar.

Çözüm HDP’nin özellikle belediyeler eliyle açtığı ve spor, sanat, müzik, resim kursları adı altında kurulan legal ve illegal “sosyal tesislerini” fesh ederek yerine gerçekten bu faaliyetlerin sunulduğu yeni tesisler açmaktır!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.977 Okunma PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları! 14 Ekim 2019 | 2.497 Okunma Allah’ım bizi dünyaya indirdin ama başaramadan dönüyoruz! 07 Ekim 2019 | 169 Okunma İBB Başkanı projesinin ardındaki güçler! 30 Eylül 2019 | 3.048 Okunma Cem Yılmaz’ın yeni filmine gitmeyeceğim! 23 Eylül 2019 | 3.660 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar