Erdoğan’ı seçtiyseniz bedelini ödeyeceksiniz!

Bunu FETÖ’cüler ve PKK sempatizanları söylüyor, Türkiye’ye “yeni darbe çağrısı yapan” gazeteciler söylüyor. Batı medyasının son dönemde yegâne meşgalesi Türkiye ve Recep Tayyip...

Bunu FETÖ’cüler ve PKK sempatizanları söylüyor, Türkiye’ye “yeni darbe çağrısı yapan” gazeteciler söylüyor. Batı medyasının son dönemde yegâne meşgalesi Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan!

Türkiye’yi karıştırmak için yıllarca kullandıkları argümanları tekrar sahneye sürdüler. Bu kesinlikle “yeni bir darbe girişiminin” hazırlığı! Bu kez kanlı değil; ekonomi üzerinden darbe planı var. Biraz daha açalım: 28 Şubat’ta kısa vadeli başarı kazandılar. Başörtü ve katsayı engeli Türkiye’yi geleceğe taşıyacak nesli yavaşlattı, ama bütünüyle durdurup yok edemedi. 

15 Temmuz’da Erdoğan’ı (Allah esirgesin) öldürmek değil ülkeden kaçmasını sağlayarak “liderlik vasfını bitirmek” istediler. Postmodern darbeyle de kanlı darbeyle de olmadı. 1960 ve sonrakileri, uydurulmuş klişelerle yaptıkları sağ-sol çatışmalarını saymıyorum bile! Geriye tek şey kaldı; Ekonomik Darbe!

Birileri sizi engellemeye çalışmıyorsa işe yaramıyorsunuz demektir. Başarılı insanlara bakın; hepsinin çevresinde onları indirmek isteyen birileri muhakkak bulunur; tabii Kemal Kılıçdaroğlu gibi vakalar bunun dışında! Rakiplerinizin sizinle uğraşması aslında başarılı olduğunuzu gösterir.

Şayet Türkiye “EKO-DARBE” girişimini atlatırsa Siyonizm denilen milenyum kölelik sisteminin damarları çatlar. Medine’de Abdülhamid Han’ın yaptırdığı tren rayları ruh kazanıp yepyeni ufuklara açılır. Kudüs’ün onuru ayağa kalkar. Kişi başı milli gelirin zekâtı verilse yepyeni ülkeler inşa edilir. “Kazan-kazan” ahlakına uygun şekilde Afrika’da topraklarımız olabilir. Ayasofya’ya kimse ayakkabılarıyla giremez, ecdadın mirası hak ettiği makama ulaşır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Otel lobilerinde peşkeş çekilenler! 24 Haziran 2019 | 3.323 Okunma Tacikistan’dan notlar 17 Haziran 2019 | 1.808 Okunma Türkiye kuşatıldığı için Kâbe kuşatıldı 10 Haziran 2019 | 1.464 Okunma Bay Ekrem’in “kucakladıkları” neden “tuzaklıyor” o vakit? 03 Haziran 2019 | 1.650 Okunma Akit’in ısrarlı yayınları ve gerçekler 27 Mayıs 2019 | 1.784 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar