Erdoğan’ı seçtiyseniz bedelini ödeyeceksiniz!

Bunu FETÖ’cüler ve PKK sempatizanları söylüyor, Türkiye’ye “yeni darbe çağrısı yapan” gazeteciler söylüyor. Batı medyasının son dönemde yegâne meşgalesi Türkiye ve Recep Tayyip...

Bunu FETÖ’cüler ve PKK sempatizanları söylüyor, Türkiye’ye “yeni darbe çağrısı yapan” gazeteciler söylüyor. Batı medyasının son dönemde yegâne meşgalesi Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan!

Türkiye’yi karıştırmak için yıllarca kullandıkları argümanları tekrar sahneye sürdüler. Bu kesinlikle “yeni bir darbe girişiminin” hazırlığı! Bu kez kanlı değil; ekonomi üzerinden darbe planı var. Biraz daha açalım: 28 Şubat’ta kısa vadeli başarı kazandılar. Başörtü ve katsayı engeli Türkiye’yi geleceğe taşıyacak nesli yavaşlattı, ama bütünüyle durdurup yok edemedi. 

15 Temmuz’da Erdoğan’ı (Allah esirgesin) öldürmek değil ülkeden kaçmasını sağlayarak “liderlik vasfını bitirmek” istediler. Postmodern darbeyle de kanlı darbeyle de olmadı. 1960 ve sonrakileri, uydurulmuş klişelerle yaptıkları sağ-sol çatışmalarını saymıyorum bile! Geriye tek şey kaldı; Ekonomik Darbe!

Birileri sizi engellemeye çalışmıyorsa işe yaramıyorsunuz demektir. Başarılı insanlara bakın; hepsinin çevresinde onları indirmek isteyen birileri muhakkak bulunur; tabii Kemal Kılıçdaroğlu gibi vakalar bunun dışında! Rakiplerinizin sizinle uğraşması aslında başarılı olduğunuzu gösterir.

Şayet Türkiye “EKO-DARBE” girişimini atlatırsa Siyonizm denilen milenyum kölelik sisteminin damarları çatlar. Medine’de Abdülhamid Han’ın yaptırdığı tren rayları ruh kazanıp yepyeni ufuklara açılır. Kudüs’ün onuru ayağa kalkar. Kişi başı milli gelirin zekâtı verilse yepyeni ülkeler inşa edilir. “Kazan-kazan” ahlakına uygun şekilde Afrika’da topraklarımız olabilir. Ayasofya’ya kimse ayakkabılarıyla giremez, ecdadın mirası hak ettiği makama ulaşır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yunanistan’a 500 km, Türkiye’ye 2 km; ama Yunan Adası? 18 Mayıs 2020 | 2.011 Okunma Baronlar mı Berat Albayrak mı? 11 Mayıs 2020 | 2.842 Okunma Türk ismi ellerinden alınmalı! 04 Mayıs 2020 | 2.175 Okunma İstiklal Marşımızın müziği güzelleştirilmeli 27 Nisan 2020 | 2.072 Okunma Ramazan Bayramı’nda gezebilecek miyiz? 20 Nisan 2020 | 2.262 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar