Ekrem İmamoğlu’nu bir salın gitsin!

“İstanbul’da suya % 80 zam” yapmak isteyen İBB Başkanı’nın berbat girişimi Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri tarafından engellendi. Bir saniye.! İmamoğlu’nun “hata yapması” engellenerek farkında olmadan onun işine yarayacak argümanlar üretilmiyor mu?

Tamam; sizler AK Parti grubu olarak İstanbul’u düşünüyorsunuz ama İstanbul’da yaşayanlar onu seçti. Ben Ekrem Bey’i sevmiyor ve arkasında gizli ajandaları olduğunu düşünüyorum; ama karar alma hakkı onun! 

Lakin tam büyük hata yapacak; “pat diye” engel oluyorsunuz! Yanlış yapmasını “engelleseniz” bile sanki “iş yaptırmıyor” pozisyonuna düşüyorsunuz! Mağdur olan sizsiniz ama “havasını atan” o!

İBB Başkanı’nın “hata yapmasına” fırsat verin. Ona alan açın ki yaptığı hataları millet görsün! Ona “bir taşla iki kuş” vurduruyorsunuz. Hem hata yapmasını engelleyip onu ayakta tutuyorsunuz; hem de eline yepyeni “acıklı(!) mazeretler” veriyorsunuz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dershaneme dokunma; şimdi de üniversiteme dokunma! 09 Aralık 2019 | 2.058 Okunma Ekrem İmamoğlu’nu bir salın gitsin! 02 Aralık 2019 | 4.955 Okunma CHP Genel Başkanı Muharrem İnce ne diyor? 25 Kasım 2019 | 2.305 Okunma Heval sen söyle, Türkiye Kürt mü katlediyor? 18 Kasım 2019 | 2.172 Okunma Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.573 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar