Çağın Ebu Cehil’i olarak Yılmaz Özdil

Çocukluğumuzun geçtiği gecekondu mahallelerinde bazı “işe yaramaz, kımıl zararlısı” tayfa vardı. Onlar çalar, çırpar, yakar, yıkar, tüm kötü meziyetleri karakterlerinde toplarlardı....

Çocukluğumuzun geçtiği gecekondu mahallelerinde bazı “işe yaramaz, kımıl zararlısı” tayfa vardı. Onlar çalar, çırpar, yakar, yıkar, tüm kötü meziyetleri karakterlerinde toplarlardı. Mahalleyi temsil etmezlerdi lakin çok ön plana çıkarlar ve yaşadıkları bölge onları tasvip etmezdi. 

Yılmaz Özdil de kendi mahallesinin baş zararlılarından biri olarak tüm kötü meziyetleri üstünde toplamaya çalışıyor.

Türkiye’nin Cumhurbaşkanına “Recep Tayyip Erdoğan bir tane bira içmiş olsaydı, bugün çok daha iyi bir Türkiye olurdu” diyerek güya hakaret ediyor ama yaptığı iş kendi alçaklığını sergilemekten öteye geçmiyor. Çukurluk böyle bir şey işte!

Toplum bu gibi insanlara şöyle bakıyor: Yılmaz Özdil saygısız biridir, azgın bir azınlıktır, Ebu Cehil’dir. Asla aydın falan değildir. Toplumun kucağına adeta zorla atılmış, adeta bir tezek beyinlidir, türünün son örneği bir kafatasçıdır! İdeolojik sömürü yapmaktan başka işi kalmamış mikrop bulaştırıcı bir yaratıkdır!

Bu ve benzeri adamlar hep Aydın Doğan’ın arkasındaki güçlerin projesiydi. Aydın Doğan medya kuruluşlarını sattı, ancak ortada da bir sürü toplum düşmanı bıraktı. Üstelik 28 Şubat’ın hesabını vermeyen bir Aydın Doğan var karşımızda; satınca kurtulmuş ve aklanmış mı oluyor?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tacikistan’dan notlar 17 Haziran 2019 | 1.731 Okunma Türkiye kuşatıldığı için Kâbe kuşatıldı 10 Haziran 2019 | 1.460 Okunma Bay Ekrem’in “kucakladıkları” neden “tuzaklıyor” o vakit? 03 Haziran 2019 | 1.645 Okunma Akit’in ısrarlı yayınları ve gerçekler 27 Mayıs 2019 | 1.776 Okunma Mansur Yavaş benden 100 bin TL istiyor! 20 Mayıs 2019 | 3.882 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar