Çağın Ebu Cehil’i olarak Yılmaz Özdil

Çocukluğumuzun geçtiği gecekondu mahallelerinde bazı “işe yaramaz, kımıl zararlısı” tayfa vardı. Onlar çalar, çırpar, yakar, yıkar, tüm kötü meziyetleri karakterlerinde toplarlardı....

Çocukluğumuzun geçtiği gecekondu mahallelerinde bazı “işe yaramaz, kımıl zararlısı” tayfa vardı. Onlar çalar, çırpar, yakar, yıkar, tüm kötü meziyetleri karakterlerinde toplarlardı. Mahalleyi temsil etmezlerdi lakin çok ön plana çıkarlar ve yaşadıkları bölge onları tasvip etmezdi. 

Yılmaz Özdil de kendi mahallesinin baş zararlılarından biri olarak tüm kötü meziyetleri üstünde toplamaya çalışıyor.

Türkiye’nin Cumhurbaşkanına “Recep Tayyip Erdoğan bir tane bira içmiş olsaydı, bugün çok daha iyi bir Türkiye olurdu” diyerek güya hakaret ediyor ama yaptığı iş kendi alçaklığını sergilemekten öteye geçmiyor. Çukurluk böyle bir şey işte!

Toplum bu gibi insanlara şöyle bakıyor: Yılmaz Özdil saygısız biridir, azgın bir azınlıktır, Ebu Cehil’dir. Asla aydın falan değildir. Toplumun kucağına adeta zorla atılmış, adeta bir tezek beyinlidir, türünün son örneği bir kafatasçıdır! İdeolojik sömürü yapmaktan başka işi kalmamış mikrop bulaştırıcı bir yaratıkdır!

Bu ve benzeri adamlar hep Aydın Doğan’ın arkasındaki güçlerin projesiydi. Aydın Doğan medya kuruluşlarını sattı, ancak ortada da bir sürü toplum düşmanı bıraktı. Üstelik 28 Şubat’ın hesabını vermeyen bir Aydın Doğan var karşımızda; satınca kurtulmuş ve aklanmış mı oluyor?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mustafa Kemal mi Atatürk mü? 11 Kasım 2019 | 2.565 Okunma 11 milyon fidan dikiliyor, Geziciler nerede? 04 Kasım 2019 | 2.263 Okunma Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim 28 Ekim 2019 | 3.182 Okunma Donald Trump’a nasıl bakmalıyız? 21 Ekim 2019 | 1.982 Okunma PKK’nın artıkları, haysiyetsiz kapı kulları! 14 Ekim 2019 | 2.497 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar