Bay Ekrem’in “kucakladıkları” neden “tuzaklıyor” o vakit?

Bazen mesaj atan arkadaşlar oluyor ve “Niçin Binali Yıldırım’ı değil de sürekli Ekrem İmamoğlu’nu eleştiriyorlar? Neden hep onun üstüne gidiyorlar?” diye soruyorlar.

“Cevap çok basit, çünkü çaldılar” demeyeceğim! Zira o zaten seçim yenilemenin sebebi, yani bu cevabın sorusu başka! Biz baştaki soruya bakalım.

Buyurun her iki adayı da konuşalım, hangisi daha renkli(!) ve cafcaflı?

Topal Dursun’un oğlu Binali Yıldırım deyince ne konuşulursa onu konuşalım. Türkiye aleyhine iş yapmış mı? Ülkede “taş üstüne taş” koymuş mu? Bu soruların cevabını bayram için memlekete giderken kullandığınız “duble yollarda” ve etrafındaki yapılarda görürsünüz. 

Sizce Şehit Savcı Selim Kiraz’ı Binali Yıldırım’a destek verenler mi sever yoksa Ekrem İmamoğlu’na destek verenler mi sever? Savcı Kiraz’ı şehit eden DHKP-C teröristleriyle röportaj yapan Ahmet Şık şu anda HDP İstanbul milletvekili ve HDP topyekûn İmamoğlu’nu destekliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye tarih sahnesindeki yerini şimdi aldı! 01 Haziran 2020 | 1.922 Okunma Yunanistan’a 500 km, Türkiye’ye 2 km; ama Yunan Adası? 18 Mayıs 2020 | 2.011 Okunma Baronlar mı Berat Albayrak mı? 11 Mayıs 2020 | 2.843 Okunma Türk ismi ellerinden alınmalı! 04 Mayıs 2020 | 2.177 Okunma İstiklal Marşımızın müziği güzelleştirilmeli 27 Nisan 2020 | 2.073 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar