Bay Ekrem’in “kucakladıkları” neden “tuzaklıyor” o vakit?

Bazen mesaj atan arkadaşlar oluyor ve “Niçin Binali Yıldırım’ı değil de sürekli Ekrem İmamoğlu’nu eleştiriyorlar? Neden hep onun üstüne gidiyorlar?” diye soruyorlar.

“Cevap çok basit, çünkü çaldılar” demeyeceğim! Zira o zaten seçim yenilemenin sebebi, yani bu cevabın sorusu başka! Biz baştaki soruya bakalım.

Buyurun her iki adayı da konuşalım, hangisi daha renkli(!) ve cafcaflı?

Topal Dursun’un oğlu Binali Yıldırım deyince ne konuşulursa onu konuşalım. Türkiye aleyhine iş yapmış mı? Ülkede “taş üstüne taş” koymuş mu? Bu soruların cevabını bayram için memlekete giderken kullandığınız “duble yollarda” ve etrafındaki yapılarda görürsünüz. 

Sizce Şehit Savcı Selim Kiraz’ı Binali Yıldırım’a destek verenler mi sever yoksa Ekrem İmamoğlu’na destek verenler mi sever? Savcı Kiraz’ı şehit eden DHKP-C teröristleriyle röportaj yapan Ahmet Şık şu anda HDP İstanbul milletvekili ve HDP topyekûn İmamoğlu’nu destekliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mağdurlar Vadisi, yeni sezon, zıba zıba zibiza! 22 Temmuz 2019 | 2.488 Okunma Adını koymuyoruz ama bir devrimin içindeyiz 15 Temmuz 2019 | 1.875 Okunma Kabine değişikliği ve Ankara 08 Temmuz 2019 | 3.402 Okunma Japonya G-20’den notlar 01 Temmuz 2019 | 1.765 Okunma Otel lobilerinde peşkeş çekilenler! 24 Haziran 2019 | 3.325 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar