Ankara’da “Erdoğanofobi” rüzgârı estiriliyor

Sol kulvardan topu paslayan Pervin Buldan, bu pası gole çevirmeye çalışan Çıray! Aynı takımda oynayınca böyle oluyor demek ki!

HDP’nin kapatılması “bugünden yarına” tamamlanacak bir süreç değil; durum “hukuk” içerisinde ve ortak kararlarla ilerleyecek. Önce “dokunulmazlık fezlekeleri” oylanacak.

HDP’nin kapatılmasından evvel teröre destek veren siyasetçilerin yargılanması hedefleniyor. ABD meclisinde El-Kaide’yi destekleyen bir vekil yokken TBMM’de PKK’yı destekleyen çok! Bu acziyetin son bulması Türkiye’nin geleceği açısından görünenden çok önemli!

Gara’da vatandaşlarımızı şehit edenlerin, TSK ve Erdoğan’a suç atma çabalarını gördük. Elebaşı Duran Kalkan; “Gara’da sorumlu Erdoğan’dır. Başarılı olsaydı siyasette bunu kullanacaktı” derken aynı sözleri PKK ve HDP korosuyla beraber Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener de.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Montrö’nün güncellenmesi Mustafa Kemal’in vasiyetidir 05 Nisan 2021 | 723 Okunma Montrö Boğazlar Sözleşmesi iptal edilebilir mi? 29 Mart 2021 | 703 Okunma “İktidardaki zorba” ifadesi okyanus ötesi kindir 22 Mart 2021 | 567 Okunma PKK Türkiye’yi değil ama İyi Parti’yi böldü 15 Mart 2021 | 1.361 Okunma HDP’nin kapatılmasından vaz mı geçildi? 08 Mart 2021 | 643 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar