Akşener'den itiraf: “Erdoğan insan üstü güçle çalışıyor”

Bu hafta Osmaniye, Bahçe, Gaziantep, Nurdağı, Hatay, Defne ve İskenderun'daydım.İletişim Başkanlığı'nın desteği ve Anadolu Yayıncılar Derneği'nin organizasyonuyla bölgedeydik. Son bir haftada 120 gazeteci...

Bu hafta Osmaniye, Bahçe, Gaziantep, Nurdağı, Hatay, Defne ve İskenderun'daydım.

İletişim Başkanlığı'nın desteği ve Anadolu Yayıncılar Derneği'nin organizasyonuyla bölgedeydik. Son bir haftada 120 gazeteci “hep beraber” bölgede depremzedelerle bire bir konuştuk, taleplerini dinledik.

Çalışmalarıyla ve kurduğu sistemle Türkiye'ye yepyeni iletişim teknikleri kazandıran ve bunu kurumsallaştıran Prof. Dr. Fahrettin Altun hocamıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir'e de biz basın mensuplarını ve bölgedeki vatandaşlarımızı yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum.

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'dan doğrudan bilgiler aldık.

Devlet millet el ele, omuz omuza daha da güçlenerek ayağa kalkacağız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'de neler olacak? 08 Haziran 2023 | 39 Okunma Efsaneler unutulmaz, yer değiştirir 05 Haziran 2023 | 1.268 Okunma Başkan Erdoğan'a kim, neden dört aslan hediye etti? 01 Haziran 2023 | 2.219 Okunma Kalp yapan değil, kalpten konuşan kazandı 29 Mayıs 2023 | 496 Okunma Seçime üç kala son durum 25 Mayıs 2023 | 1.611 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar