Keyif gecesi

Rakibin ilk isabetli şutunun gol olması kuralını değiştirmeden, tempolu, pozisyonlu, gollü ve keyifli bir ilk yarı yaşadı yaşattı Fenerbahçe. 14 şutla bitirdiler 45'i.

Kaleci Ertaç'ın dört net kurtarışı var, yediği üç golün haricinde. Bir atakta gol hissini yaşattılar. Şok golün ardından tribünlerin de şok yaşamasına izin vermeden, "Maçı kazanan taraf burada" mesajını da verdiler. Neredeyse iki aylık aradan sonra, sezon başındaki "agresif" vücut diline geri dönmüşlerdi. İki beraberliğin veya zirveden uzaklaşmanın baskısı elbette var üstlerinde. Ama öylesine seri ve hızlı girdiler ki Gençlerbirliği ceza sahasına. Rakibinin aklına "acaba" sorusunu bile getirmediler. Ersun Yanal'ın uzun zamandır aklında Zanka'sız oyun var. Danimarkalı'nın üst üste hataları, pozisyon yanlışları veya kararsız anlarıyla birçok pozisyonu gördü kalesinde. Sadık ile oynama kararı bir dengeden ziyade, rekabet yaratmak adınaydı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Normal değiliz! 19 Ocak 2020 | 57 Okunma Bu takımdan 11’i zorlayan çıkmaz! 15 Ocak 2020 | 172 Okunma Nedir bu sistem? 07 Ocak 2020 | 84 Okunma Hayat öpücüğü! 30 Aralık 2019 | 154 Okunma Bu sonuçla zirve ateşi artacak 23 Aralık 2019 | 91 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar