Yavan futbol doyurmadı

Galatasaray-Trabzonspor maçı öncesi futbol adına beklentilerimiz yüksekti ancak iki takımın da temposuz ve riskten uzak anlayışla sergiledikleri futbol tam bir hayal kırıklığıydı

Galatasaray-Trabzonspor maçı öncesi futbol adına beklentilerimiz yüksekti ancak iki takımın da temposuz ve riskten uzak anlayışla sergiledikleri futbol tam bir hayal kırıklığıydı.

Trabzonspor ilk yarıda 3 kez gole yaklaşırken Galatasaray devre boyunca tek isabetli şut dahi atamadı. İlginç olan ise kaybettiği takdirde şampiyonluk yarışında işi mucizelere kalacak olan sarı kırmızılı ekibin ilk 60 dakika boyunca pasif bir anlayışla sahada yer almasıydı.

EDGAR'DAN MÜTHİŞ GOL

Emre Akbaba hamlesi ve Babel’in sol kanata geçmesiyle hareketlenen Galatasaray, oyun üstünlüğünü ele geçirdi ve Trabzonspor’u baskı altına aldı. İlginçtir, Galatasaray’ın iyi oynamaya başladığı süreçte gol Trabzonspor’dan geldi.

Luyindama’nın hatasıyla Edgar müthiş bir gole imza atarken son bölümde Abdullah Avcı’nın ileri uçta oynayan 4 oyuncusunu birden oyundan alması ile Trabzonspor’un saha içi düzeni sekteye uğradı. Galatasaray da demoralize girdiği son dakikalarda baskı oluşturup beraberlik golünü attı.

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
1 puan için değil zafere gidiyor 06 Mayıs 2021 | 234 Okunma Beşiktaş’tan futbol gösterisi 02 Mayıs 2021 | 336 Okunma Beşiktaş, Rize karşısında süper bir 60 dakika oynadı 29 Nisan 2021 | 169 Okunma Gece ile gündüz kadar farklı iki devre oynandı 26 Nisan 2021 | 153 Okunma Beşiktaş, 7 önemli eksiğe rağmen kıpır kıpırdı 25 Nisan 2021 | 129 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar