Sabırlı ve sakin oynayıp kazandı

Beşiktaş iyi oynamadı ama bu tip iniş-çıkışlar normal.

Beşiktaş iyi oynamadı ama bu tip iniş-çıkışlar normal.

Beşiktaş, kazansa lider olacağı maçta Kayserispor karşısında çok zorlandı. Ligde son sırada yer alan rakibi karşısında topun mutlak hakimi olan siyah beyazlılar, kale önünde zenginlikten son derece uzaktı. Aboubakar ve Ghezzal’ı fazlasıyla arayan Beşiktaş’ta Larin ve Güven beklentileri karşılayamadı. Maçta felaket bir performans ortaya koyan, hemen hemen buluştuğu her topu kaybeden Güven tek bir olumlu hareket yapmadığı halde 62 dakika sahada kaldı.

ŞAŞIRTAN TERCiHLER

Sergen Yalçın, penaltıyı kaçıran, duran topları kötü kullanan, her topu ezen Mensah’a da 72 dakika tahammül etti. Maç 0-0 giderken pozisyon üretemeyen siyah beyazlı ekipte Mensah’ın yerine Oğuzhan’ın girmesi beklenirken Necip tercihi de şaşırttı. Necip oyuna girdikten sonra kesinlikle kötü oynamadı ancak son 20 dakikaya girilirken daha ofansif bir tercih yapılabilirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Derbi kralı Sergen Yalçın 18 Ocak 2021 | 292 Okunma Sergen Yalçın’ın hamleleriyle tur geldi 14 Ocak 2021 | 263 Okunma Önce disiplin ve mücadele sonra Pelkas 12 Ocak 2021 | 332 Okunma Orta sahadaki tercihler 2 puan kaybettirdi 11 Ocak 2021 | 203 Okunma Bu Kartal uçuyor 07 Ocak 2021 | 306 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar