Neden sıfır çektik?

Macarlar ve İskoçlar, Fransa ve İngiltere gibi devler karşısında kaliteleri düşük olsa da fiziksel olarak çok güçlülerdi.

Kötü hazırlık, yorgunluk ve tükenmişlik.

Turnuvanın en genç takımıyız. Kadrodaki futbolcularımızın hemen hemen hepsi iyi sezon geçirdi. 3 maçı bu kadar temposuz ve kötü oynayarak geçirmemizin tek bir nedeni var: Kamp sürecinin kötü geçmesi.

SÜRANTRENE OLMUŞLAR

Ligi en erken bitirip en uzun kamp yapan takım biziz. Demek ki hazırlık döneminde bazı uygulamalar yanlış yapıldı. Bir oyuncu grubu fiziksel olarak bu kadar geriye gitmez.

Sahada kolektif ve taktiksel olarak yetersiz olsak da direnç anlamında daha üst düzey bir mücadele olabilirdi. Futbolcuların güçsüz ve gamsızmış gibi görünmelerinin nedeni fiziksel çöküş. Turnuvanın başlamasına 1 hafta kala toplanıp 3-5 taktik ve duran top çalışması bile yapsalar, fiziksel olarak bu kadar geriye gitmezlerdi. Bireysel olarak tek bir oyuncumuzun bile üst seviyede

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Costa kaybettiği heyecanı Beşiktaş’ta bulabilir 10 Temmuz 2021 | 155 Okunma Güneş'e gelene kadar futbol iklimimiz değişmeli 09 Temmuz 2021 | 122 Okunma Evim güzel evim! 08 Temmuz 2021 | 128 Okunma Gerçek olmak için fazla iyiler 03 Temmuz 2021 | 100 Okunma Neden sıfır çektik? 21 Haziran 2021 | 798 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar