Maçı Erol Bulut çevirdi

Fenerbahçe, ikinci yarıdaki radikal değişikliklerin ödülünü aldı. Fenerbahçe ilk yarıda düşündüklerinin hiçbirisini sahaya yansıtamadı.

Fenerbahçe, ikinci yarıdaki radikal değişikliklerin ödülünü aldı.

Fenerbahçe ilk yarıda düşündüklerinin hiçbirisini sahaya yansıtamadı. Trabzonspor’u rahatsız edecek, dengesini bozacak bir baskı oluşturamadı ve Lemos’un hatasıyla da ilk 45 dakikayı 1-0 geride kapattı. Özellikle merkezden hiç hücum yapamayan sarı lacivertli ekip Caner’in ortalarıyla tehlike yaratmaya çalıştı.

Erol Bulut ikinci yarıya radikal bir değişiklikle Sosa’yı oyundan çıkartıp santrfor Cisse ile başladı. Kanatta etkisiz oynayan Pelkas’ı da merkeze çekti. Trabzonspor Samatta-Cisse ve Valencia’dan oluşan forvet hattına çözüm üretemedi. Önde baskı yapmaya başlayan sarı lacivertli ekip Trabzonspor’u hataya zorlarken beraberlik golünü bu sezonun bir klasiği haline gelen duran toptan buldu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tarihi zafer 30 Kasım 2020 | 355 Okunma Rizespor'a nefes aldırmadı 29 Kasım 2020 | 95 Okunma Futbol böyle bir oyun 24 Kasım 2020 | 144 Okunma Büyük takım refleksi 22 Kasım 2020 | 122 Okunma Oyun kötü galibiyet güzel 16 Kasım 2020 | 111 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar