Hatalar çok mücadele az

Hürriyet yazarı Güntekin Onay bu hafta 'Hatalar çok mücadele az' başlıklı yazısını kaleme aldı. Dağınık ve mücadele gücünden yoksun Beşiktaş daha farklı kaybedebilirdi.

Dağınık ve mücadele gücünden yoksun Beşiktaş daha farklı kaybedebilirdi.

Beşiktaş’ın deplasmanlarda bu sezon ortaya koyduğu futbol ve hatta onun ötesinde oyun karakteri son derece yetersiz. İstenilen futbol seviyesinin çok altında olan Trabzon’a gitti 3-0 kaybetti. Brugge’de hezimetten kaleci Mert sayesinde kurtuldu. Dün de Adana’da rakibin 10 eksiği var farklı skorla ağır bir yenilgi aldı. Amartey diye bir stoper alınmış kenarda oturuyor, yerine Necip stoper oynuyor.

Cenk Tosun’un 90 dakika oynayacak kondüsyonu yok. Hareketsiz ve merkezde sıkışıklık yaratıyor. Kapanan savunmayı bu şekilde genişletme şansı yok. Ancak Rashica ve Muleka girince Demirspor savunması bocalamaya başladı. Beşiktaş’ın her hattı S.O.S veriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fenerbahçe oyun ve kalite farkıyla 10 Aralık 2023 | 71 Okunma Utanç gecesi 01 Aralık 2023 | 769 Okunma İkinci yarıda karakter koydular 27 Kasım 2023 | 345 Okunma Amartey'in hediyesi 10 Kasım 2023 | 195 Okunma Bayern’e yenilmek doğal, kafa kafaya oynamak olay 09 Kasım 2023 | 617 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar