Büyük takım refleksi

Beşiktaş son derece değerli bir galibiyet elde etti. Beşiktaş, bu kadar eksiklerle çıktığı Başakşehir maçının ilk 45 dakikasında güçlü rakibini hiç kalesine getirmeden oynadı.

Beşiktaş son derece değerli bir galibiyet elde etti.

Beşiktaş, bu kadar eksiklerle çıktığı Başakşehir maçının ilk 45 dakikasında güçlü rakibini hiç kalesine getirmeden oynadı. Pozisyonları yakalayan, golleri bulan da siyah beyazlılardı. Orta alanda iki deneyimli isim Atiba ve Josef ile kontrolü ele alan Beşiktaş, savunmada da Necip’in iyi oyunuyla açık vermedi.

RAKiBi FAVORiYDi

Kazanma alışkanlığını elde etmiş, üstüste galibiyetler ile moralli, oyun pratiği olan, oturmuş kadrosuyla Başakşehir, açıkçası bu koşullarda maç öncesinde favoriydi.

Şunu net bir şekilde gördük ki sahaya hangi kadroyla çıkarsa çıksın büyük takım olmak başka bir olgu. Dün bunun bir örneğini yaşadık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fenerbahçe 3 puanı kaçırdı 17 Eylül 2021 | 558 Okunma Beşiktaş detaylara yenik düştü 16 Eylül 2021 | 307 Okunma İstek ve çaba güzel de peki ya top kayıpları... 13 Eylül 2021 | 375 Okunma Galibiyet güzel ama Dortmund için ölçü olamaz 12 Eylül 2021 | 118 Okunma Ne yazık ki yolları ayırma zamanı geldi 09 Eylül 2021 | 643 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar