Bu Kartal uçuyor

Rizespor karşısında ki Beşiktaş’ta kötü oynayan futbolcu yoktu. İçinde bulunduğumuz şu pandemi sürecinde yoğun maç takvimindeki en önemli şey: tanımlanabilir, tarif edilebilir güçlü ve istikrarlı bir oyun ve sürdürülebilir bir sistem.

Rizespor karşısında ki Beşiktaş’ta kötü oynayan futbolcu yoktu.

İçinde bulunduğumuz şu pandemi sürecinde yoğun maç takvimindeki en önemli şey: tanımlanabilir, tarif edilebilir güçlü ve istikrarlı bir oyun ve sürdürülebilir bir sistem. Beşiktaş bunu fazlasıyla yakaladı.

Bireyler değişse de makine gibi işleyen sistem var. Kazanma arzusu yüksek, saha içinde iyi yardımlaşan, organize bir oyuncu grubu var.

Üst üste gelen galibiyetlerle artan özgüven ile birlikte yukarı doğru çıkan bir grafik de söz konusu.

ABOUBAKAR 5 YILDIZ

Aboubakar ve Josef pozisyonları itibarı ile ligde fark yaratıyorlar. rosier ligimizin en güçlü ve tempolu sağ beki. Aboubakar belki dün 4-5 net golü kaçırdı bir santrfor olarak gol atmadığı maçta 5 yıldızlık performans ortaya koydu. Topu çok iyi sakladı, pasları ile takımını rakip kaleye taşıdı ayrıca rakip stoperleri resmen dağıttı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu Kartal uçuyor 07 Ocak 2021 | 292 Okunma Sabırlı ve sakin oynayıp kazandı 04 Ocak 2021 | 185 Okunma Sergen Yalçın böyle istedi 29 Aralık 2020 | 424 Okunma Aboubakar ve Josef'siz sezonun en zor maçlarından biri 27 Aralık 2020 | 181 Okunma İlk 45 dakikayı yine heba ettiler 25 Aralık 2020 | 161 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar