Beşiktaş'ın işi çok zor

Siyah beyazlılarda kaleden en uca kadar her yer sorunlu. Beşiktaş lige kadro anlamında ciddi sorunlarla girdi. En önemli oyuncularını kaybetti. Yerlerine aynı düzeyde futbolcular alamadı. Hâlâ da çok eksikleri var.

Siyah beyazlılarda kaleden en uca kadar her yer sorunlu.

Beşiktaş lige kadro anlamında ciddi sorunlarla girdi. En önemli oyuncularını kaybetti. Yerlerine aynı düzeyde futbolcular alamadı. Hâlâ da çok eksikleri var. Ancak kalitesi yeterli olmayan, bir türlü katkı sağlayamayan verimsiz oyuncular ile de vedalaşmadı. Transferlerde geç kalan yönetim, mevcut kadroda bulunan uluslararası oyuncu konumundaki Vida ve Ljajic gibi iki futbolcusunu da göndermek için iki aydır pazarlık yapıyor. Maaşı yüksek diye göndermek için çırpındığın futbolcudan nasıl performans alacaksın? Vida dün tanınmayacak haldeydi. Keza Ljajic de öyle. 

O KADAR ÇOK SORUN VAR Ki...

Beşiktaş’ta o kadar çok sorun var ki, kaleden en uç noktaya kadar her hattı problemli. Tamam, Necip 1 maç zorunluluktan sağ bek oynar ancak net bir şekilde görülüyor ki, siyah beyazlılar Necip sağ bek oynadığında genişlik ve derinlik katamıyor oyuna. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beşiktaş kendini bulmuş 27 Ekim 2020 | 252 Okunma Maçı Erol Bulut çevirdi 26 Ekim 2020 | 531 Okunma Galatasaray maçı daha erken koparmalıydı 25 Ekim 2020 | 85 Okunma Sosa, Ozan ve Gustavo 19 Ekim 2020 | 440 Okunma Çok farklı iki devre oynadık 12 Ekim 2020 | 199 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar