Beşiktaş kendini bulmuş

Kartal, 10 kişi kalana dek istekli, dikkatli ve organize idi. 22 günlük ara Beşiktaş’a her anlamda iyi gelmiş. Son derece istekli, dikkatli ve saha içinde birbirine yakın oynayan, organize bir Beşiktaş izledik.

Kartal, 10 kişi kalana dek istekli, dikkatli ve organize idi.

22 günlük ara Beşiktaş’a her anlamda iyi gelmiş. Son derece istekli, dikkatli ve saha içinde birbirine yakın oynayan, organize bir Beşiktaş izledik. Josef’in atıldığı 67’inci dakikaya kadar oyunu çok rahat bir tempoda götüren siyah beyazlılar skora da kolay gitti. Sergen Yalçın Atiba’ya hücumda istasyon görevi vermiş. Kanadalı emektar futbolcu da bu görevi iyi yaptı. Aboubakar ile hücum hattında güçlü bir iletişim kuran Atiba şık da bir gole imza attı.

GHEZZAL VE ROSIER TAMAM

İlk kez forma giyen yeni transferler Ghezzal ve Rozier olumlu bir görüntü ortaya koydular. Ghezzal’ın çok yumuşak bir sol ayağı var ve oyun görüşü üst seviyede. Rosier ise atletik, güçlü ve dikkatli. Larin’e yaptığı asist de usta işiydi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Futbol böyle bir oyun 24 Kasım 2020 | 0 Okunma Büyük takım refleksi 22 Kasım 2020 | 0 Okunma Oyun kötü galibiyet güzel 16 Kasım 2020 | 0 Okunma Antrenman temposunda 12 Kasım 2020 | 0 Okunma Erol Bulut’un tuzağına düşmediler 08 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar