ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Teşekkürler Trump (!) Teşekkürler ABD(!)

Bu sizin yaptığınız son kalleşlik olmasaydı, Türkiye kolay kolay yeni müttefik arayışına geçemezdi .

Güngör Avcıoğlu
Güngör Avcıoğlu Milat Gazetesi
15 Ağustos 2018 | 7.7 K

Bu sizin yaptığınız son kalleşlik olmasaydı, Türkiye kolay kolay yeni müttefik arayışına geçemezdi. Çünkü içimizdeki Batı sevicileri, yeni müttefik arayışını önlemek için her yolu denerlerdi.

Bu sizin yaptığınız son kalleşlik olmasaydı, içimizdeki hainler böyle kolay kendilerini belli etmezlerdi. Hele şu hainlere bakın: Bunlar bizimle aynı gemide değillermiş. ABD'nin dolar saldırısından, Türkiye etkilenecek fakat bunlar etkilenmeyeceklermiş.

Bazıları da çıkıyor, doların anormal artışını, ülkemizdeki yol ve köprü yatırımlarına bağlıyor. Hadi gözünüze dizinize dursun... İktidar yol ve köprü yapmasaydı da, milletimiz eski Türkiye'nin o virajlı bozuk yollarından mı gitseydi?

İktidar yol ve köprü yapmayıp da, eski Türkiye'nin idarecileri gibi paraları mı hortumlasaydı? Kaldı ki, AK Parti iktidarlarının şu on altı yılda ülkeye kazandırdıkları, sadece yol ve köprüyle sınırlı değildir. Bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz...

İçinde azıcık vatan sevgisi bulunan, bu sözü söylemeye utanır. Dostlar, Erdoğan düşmanlığı birilerinin zihniyle dili arasındaki bağlantıları kopardı. Dil serbest kaldığı içinde, her şeyi rahatlıkla söyleyebiliyor.

Pek yakında, bunlardan dolar Tayyip Erdoğan'ın gözünün üstünde kaşı olduğu için yükseldi sözünü duyarsanız şaşırmayın.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER