Şiddetin cezası verilmezse...

Bakana, muhalefet partisi liderine yumruk atan, onları itip kakan adamlar ertesi gün elini kolunu sallayarak çıkarsa... (Muhtelif defalar)

“Linç edelim, bu evi yakalım, çıksın dövelim” diye saatlerce siyasetçilerin olduğu evlerin etrafında bağırıp çağıranlar, sopa, inşaat demiri sallayanlar cezasız kalırsa... (Muhtelif defalar) 

Gazetecileri dövenler, gazete binalarına taşla sopayla saldıranlar hoş görülürse... (Muhtelif defalar)

Saldırganlık, şiddet, “Yakarız, yıkarız, kan dökeriz” tavrının önü alınmazsa...

Bir de üstelik futboldan ticarete, sanatçılardan tatil yapılacak şehre her ama her konunun siyasileştirildiği, tarafların sivrildiği veya sivrileştirildiği şu iklime bakınca...

Gelecek için hayaller kuran, bu memleket için şahane yarınlar düşleyen, Türkiye konusunda hırslı, hevesli, inançlı, milletini seven ve her vatandaşın güzel yaşamasını isteyen biri olarak içim kararıyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Umut? Gelecek planı? Hayaller? 19 Haziran 2019 | 1.930 Okunma Karışık hisler... 12 Haziran 2019 | 1.498 Okunma Güvende hissediyor muyuz? 29 Mayıs 2019 | 2.558 Okunma Şiddetin cezası verilmezse... 22 Mayıs 2019 | 1.893 Okunma Aynı zarftan çıkan tek pusula mı sıkıntılı? 15 Mayıs 2019 | 3.726 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar